Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

10 мільйонів гривень направлено до депутатського фонду для надання соціальної допомоги

10 мільйонів гривень направлено до депутатського фонду для надання соціальної допомоги

 Під час пленарного засідання чергової 27 сесії обласної Ради депутати розглянули зміни та доповнення до рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року «Про Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016 – 2018 роки».

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур вніс пропозицію збільшити депутатський фонд з 7 мільйонів гривень до 10 мільйонів гривень. Таким чином, це дасть змогу надавати більше матеріальної допомоги, спрямованої на лікування, на покращення побутових умов та соціальних потреб населення.

Крім того, внесено доповнення до загальної характеристики, ресурсного забезпечення та заходів Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки. Зокрема, після слів «міські ради міст обласного значення» доповнити словами «об’єднані територіальні громади» та після слів «районні (міські) бюджети» – словами «бюджети об’єднаних територіальних громад».

Наразі загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації  Програми складає понад 34 мільйони гривень.

В переліку пропонованих змін до заходів програми – створення умов для роботи спостережних комісій області; активізація людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають у закладах соціальної сфери у культурно-дозвілевій діяльності.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544884579.4294