109

0

14-річний вінничанин зайняв перше місце на Чемпіонаті України з Бойового Гопака

На Чемпіонаті України з Бойового Гопака вінничанин отримав перше місце

25-26 квітня у місті Львові успішно пройшов XXII Чемпіонат України з Бойового Гопака. Перше місце у змаганні "Забава" зайняв 14-річний вінничанин Олександр Конотопенко.

Про це повідомляє Вінницький осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака "Козаки Вінця"

Вже вчетверте Вінницький осередок Бойового Гопака візьме участь у Чемпіонаті України з Бойового Гопака.

Гопаківці змагались у розділах: однотан(сольний виступ під музику), тан-двобій(показова програма між двома гопаківцями), забава(поєдинок з обмеженим дотиком) та борня (поєдинки з легким дотиком). Головним суддею змагань був сам Засновник стилю Бойовий Гопак, президент Міжнародної федерації Бойового Гопака.

Подія зібрала понад 150 учасників з 10 областей України. Наші козаки показали такі результати. Змагання "Забава":

1 місце отримав Олександр Конотопенко ,він провів два поєдинки: у першому переміг досвідченого суперника з Хмельницької області, у другому бою не залишив шансів у додатковій хвилині спортсмену з Львівської області. Таким чином Олександр з-поміж 6 суперників був найкращим, за що отримав грамоту, медаль за 1 -місце та кубок за волю до перемоги.

Інші два гопаківці з Вінниччини Антон Откаленко та Андрій Угрійчук зазнали поразки з мінімальною перевагою від спортсменів зі Львова, таким чином у здобувши перше серйозне бойове хрещення.

У чемпіонаті взяли участь гопаківці львівської, тернопільської, івано-франківської, чернівецької, волинської, рівненської, вінницької, київської, черкаської, одеської, дніпропетровської та кіровоградської областей.

14-річний вінничанин зайняв перше місце на Чемпіонаті України з Бойового Гопака - фото 2