Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

3 маленькі вінничанки покинули шоу «Голос країни». Відео

3 маленькі вінничанки покинули шоу «Голос країни». Відео

 3 грудня на шоу «Голос країни» пройшли вокальні бої. Після змагання у «ринзі» проект покинули одразу три вінничанки.

13-річна Владислава Смалян заспівала із суперницями кавер на «Меседж» Наталі Могилевської. На жаль, Дмитро Монатік не залишив її у своїй команді.

«Хочеться продовжувати з вами працювати, розвиватися, та для цього є життя… А в шоу залишається Вероніка Коваленко», - оголосив свій вердикт зірковий тренер.

9-річна Даніка Салюк виконала «Rockabye», влаштувавши з іншими конкурсантами справжню дискотеку на сцені. Однак їй також не вдалося залишитися на проекті.

«Я з вами не розлучаюся і ми тільки починаємо працювали. Але конкретно у цьому змаганні далі проїде Ернест Гогія», - сказала наставник Наталя Могилевська.

10-річна Дарина Красновець співала одразу з трьома конкурентами «Maria Maria». Вінничанка покинула команду Діми Монатіка. Переміг у вокальному бої дует «Налиснички».

«Маленька Даринка чітко тримається кожної нотки і це викликає у мене захоплення. Це дуже складний вибір. Має серце підказує, що далі має пройти дует «Налиснички», - зазначив тренер. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540224983.8064