Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Акція! Забудовник дарує 10% знижки на квартири поблизу Вінниці Р

Акція! Забудовник дарує 10% знижки на квартири поблизу Вінниці

З кожним днем тепле літо стає все ближчим, а разом з ним – і гарячі знижки від найкращого забудовника. «Каскад-Будінвест» дарує мінус 10% на кожен квадратний метр вашої майбутньої квартири в Агрономічному.

Станьте власником хорошого житла по вулиці Мічуріна, 12 – за вигідними умовами. Акція вже діє.

Новобудова в Агрономічному складається з трьох секцій та 6 поверхів. Поруч навчальні заклади, лікарня і дитячий садочок. У дворі гарна територія для відпочинку і дозвілля. Запроектовані спортивний та дитячий майданчики. Чарівна природа, адже житловий комплекс знаходиться у лісовому масиві – ідеальний варіант заміської оселі!

Просторі квартири різної площі мають якісні двері та великі панорамні вікна. Фасад утеплений мінералоплитами. Висота кімнат – 2,8 метра. Комфортне планування – кухні від 10 квадратних метрів. А ще – можливість індивідуального планування.

«Каскад-Будінвест» - забудовник перевірений часом і клієнтами. 11 років на ринку нерухомості! Найкраще співвідношення ціни та якості. Використовуйте свої гроші з розумом – не пропустіть знижку. Акція діє до 30 червня. Довіряйте мрії про квартиру «Каскад-Будінвест».

Винница.info: Акція! Забудовник дарує 10% знижки на квартири поблизу Вінниці

Більше інформації на офіційному сайті: http://kaskad-budinvest.com

Головний офіс: м. Вінниця, вул. Айвазовського, 10.

Відділ продажу по об’єктах в Агрономічному: 067-000-20-01,073-21-14-333

 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227401.2859