Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Більше 70 мешканців Вінниці оштрафували через сміття і каналізаційні стоки у водоймах

Більше 70 мешканців Вінниці оштрафували через сміття і каналізаційні стоки у водоймах

 Із середини квітня по 9 листопада у Вінниці працювала робоча група, яка проводила перевірки водних об’єктів та прибережно-захисних смуг міста щодо їх забруднення. За час своєї роботи представники робочої групи склали 74 протоколи на порушників, які викидали сміття у річки або вивели каналізаційні труби у водні об’єкти. Розмір штрафу становить від 340 до 1360 гривень.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«На жаль, деякі вінничани захаращують відходами та сміттям прибережні території та водні об’єкти. Забруднюють річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків. Влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища, які також є джерелами забруднень. Як наслідок, якість води погіршується, що негативно впливає на здоров’я вінничан», – каже заступник  начальник КП «Муніципальна поліція» Віталій Чигур.

Як зазначив Віталій Чигур,  за час роботи робочої групи складено 74 протоколи щодо порушень правил благоустрою по забрудненню водних об’єктів. Розмір штрафу складає від 340 до 1360 гривень.

Щороку у місті проводиться робота щодо зменшення викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище. Часто самі мешканці завдають значної школи природі спалюючи листя, створюючи сміттєзвалища та викидаючи непотріб у ставки і річки.

Раніше ми писали, що у Вінниці господарі зливали нечистоти у Вишенське озеро.

Вінниця.info

 

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547811376.7427