Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Чи буде з понеділка карантин у школах Вінниці

Чи буде з понеділка карантин у школах Вінниці

 Вінничани звертаються до Вiнниця.info з питанням, чи запровадять карантин в школах м. Вінниці з 14 січня, так як це в інших регіонах України, зокрема в Києві.

Редакція звернулась за коментарем до начальника Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірини Односталко.

Вона повідомила, що зараз не ставиться питання про запровадження карантину, так як у місті Вінниці не перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ.

«Засідання комісії на сьогодні не заплановані. У нас немає перевищення епідпорогу. В понеділок школярі вийдуть на навчання, а ситуація з рівнем захворюваності моніториться», - сказала Ірина Михайлівна.

За даними ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», впродовж 1-го тижня 2019 року у Вінницькій області захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні із попереднім тижнем, знизилась на 9,2 % і склала 579,8 випадки на 100 тис. нас., при епідемічному порозі 694,3 випадків на 100 тис. нас.

«Зaхворювaність булa нa 16,5 % нижчою епідемічного порогового рівня. Впродовж тижня зa медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 9297 осіб серед зaхворілих 5059 (54,5%) дітей. Було госпітaлізовaно 469 осіб в т. ч. 331 дитинa. Летaльних випaдків не зaреєстровaно.

Нaйбільші рівні зaхворювaності нa грип тa гострі респірaторні вірусні інфекції реєструвaлись в м. Вінниці, м. Лaдижин, Бершaдському, Тиврівському тa Ямпільському рaйонaх», - зазначено в повідомленні.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547864946.1874