Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Чи здорожчає первинне житло у 2018 році

Чи здорожчає первинне житло у 2018 році

 Житлові питання завжди відносилися до категорії найбільш актуальних для населення, адже кожна людина мріє жити у власній квартирі з зручним плануванням і відмінною інфраструктурою.

Згідно думки Тимофія Гіренка, що займає посаду генерального директора Концерну «ПОДІЛЛЯ», з початку 2018 року слід чекати поступового зростання цін на житло.

«Така тенденція прогнозована, адже ціни на будматеріали і паливо продовжують підвищуватися. Додатковим чинником, що підтверджує цей прогноз, вважають прийняття положення про підвищення рівня мінімальної зарплати. Оскільки на сьогоднішній день не існує жодної передумови до поліпшення ситуації на ринку нерухомості, подорожчання складових усіх етапів будівництва призведе до збільшення цін на нерухомість. В цілому ж аналітики ринку житла вважають, що в 2018 році можна прогнозувати зростання в розмірі 6%».

Разом з цим генеральний директор Тимофій Гіренко підкреслив, що до кінця поточного року ціни на житло від Концерну «ПОДІЛЛЯ» залишаться незмінними.

 Винница.info: Чи здорожчає первинне житло у 2018 році

Винница.info: Чи здорожчає первинне житло у 2018 році

Винница.info: Чи здорожчає первинне житло у 2018 році

 
 
  Новости в удобном виде
time:1540093463.7371