Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Чиновницю з Вінниччини, яка вимагала хабар за оформлення землі, взяли під варту і призначили заставу

Чиновницю з Вінниччини, яка вимагала хабар за оформлення землі, взяли під варту і призначили заставу

 Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу відносно високопосадовця із селища Оратів, яка підозрюється в отриманні хабаря.

«У рамках досудового розслідування стало відомо, що начальник відділу одної з Державних служб разом з іншими невстановленими слідством службовими особами домовились про отримання неправомірної вигоди від чоловіка, який звернувся до підозрюваної задля з’ясування можливості відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого господарства, розташованих на території Лопатинської сільської ради.

Зокрема, відповідно до повідомлення про підозру, високопосадовець, спільно з невстановленими слідством службовими особами, діючи умисно та з корисливих мотивів, повідомила громадянину, що за надання потрібного дозволу, останній має передати їй неправомірну вигоду у розмірі 20 тисяч гривень за кожне рішення, яке необхідне чоловіку. У свою чергу, останній погодився на вимогу та декілька разів передавав грошові кошти підозрюваній на загальну суму 60 тисяч гривень», повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Суд, дослідивши матеріали клопотання застосував до підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з правом внесення застави у розмірі 153 тисяч 680 гривень.

Наразі тривають слідчі дії.

Раніше ми писали, що на Вінниччині СБУ затримала чиновницю Держгеокадастру.

Вiнниця.info

 

 

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863434.3157