Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Чому в цьому місяці платіжки у Вінниці прийдуть із запізненням

Чому в цьому місяці платіжки у Вінниці прийдуть із запізненням

 В цьому місяці вінничанам платіжки прийдуть із запізненням. Самостійно оплатити комунальні за січень місяць можна і зараз, але без послуги газопостачання.

Про це повідомляє Центр муніципальних систем управління.

«Просимо Вас звернути увагу на те, що в лютому місяці «Єдиний Рахунок» буде надісланий всім споживачам з певною затримкою у зв’язку з несвоєчасним наданням інформації від ТОВ «Вінницягаз Збут» для формування рахунків.

Також, від сьогодні – 10 лютого – оплата комунальних через каси банків та на сайті www.pay.vn.ua буде доступна зі всією інформацією за січень місяць, крім інформації про нарахування послуги газопостачання.

Паперовий формат «Єдиних Рахунків» будуть доставленні по факту отримання ЦМСУ нарахувань по газу від постачальника за січень місяць», - йдеться у повідомленні адміністрації ЦМСУ.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548088362.5389