Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Депутат Вінницької облради переміг в конкурсі на посаду заступника голови ОДА

Депутат Вінницької облради переміг в конкурсі на посаду заступника голови ОДА

 Олександр Крученюк, який є депутатом Вінницької обласної ради та головою фракції БПП «Солідарність», переміг в конкурсі на посаду заступника голови Вінницької облдержадміністрації.

Результати конкурсу, проведеного Нацагентством з питань держслужби, підписані 26 квітня.

Відповідно до е-декларації, яку О. Крученюк зареєстрував в НАЗК як кандидат на посаду заступника голови Вінницької ОДА, депутат з родиною (дружина та троє дітей) проживає в м. Хмільник та є власником ПП «Агролад-П», дружина Олександра Крученюка – власниця ТОВ «МАКСАГРО».

З нерухомості родина О. Крученюка має в оренді на праві користування 8 земельних ділянок та дві з них – у власності. Окрім того, депутат задекларував у власності нежитлову будівлю та житловий будинок в Хмільнику, дружина – квартиру в Київській області.

Олександр Крученюк має у власності автомобіль «TOYOTA LAND CRUISER 200» 2014 року випуску, дружина – «SUBARU OUTBACK» 2012 року випуску.

 Винница.info: Депутат Вінницької облради переміг в конкурсі на посаду заступника голови ОДА

Як відомо, 30 березня у Вінницькій ОДА оголосили конкурс на зайняття вакантної посади заступника голови Вінницької облдержадміністрації.

Винница.info: Депутат Вінницької облради переміг в конкурсі на посаду заступника голови ОДА 

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1524665011.994