Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Депутатам Вінницької облради планують скасувати 15-хвилинні перерви

Депутатам Вінницької облради планують скасувати 15-хвилинні перерви

 На сесії Вінницької обласної ради, яка відбудеться 29 березня планують розглянути 70. Щоб депутати не розійшлись до завершення сесії, пропонується внести зміни до регламенту і скасувати 15-хвилинні перерви після кожних двох годин сесійного засідання. Відповідну пропозицію під час президії вніс депутат обласної ради Юрій Яремчук. Його пропозицію голова облради Анатолій Олійник поставить на голосування.

«Прошу розділити робочий день на дві частини – до 14-ї години і до 18-ї години. Бо в нас через кожні дві години перерва, питань багато і ми не будемо бачити результату. Деякі депутати йдуть в їдальню їсти гороховий суп, і потім неможливо всіх зібрати…», - сказав депутат від «Опоблоку» Юрій Яремчук.

«Оформіть звернення Юрія Яковича, звернемось регламентної комісії. Нам потрібне рішення сесії зміни до регламенту», - відповів Олійник і попросив не висловлюватись не коректно на адресу колег.

Винница.info: Депутатам Вінницької облради планують скасувати 15-хвилинні перерви

 Винница.info: Депутатам Вінницької облради планують скасувати 15-хвилинні перерви

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544672779.1264