Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Депутатами сільської ради на Вінниччині хочуть стати 69 кандидатів. П’ятеро позмагаються за посаду сільського голови

Депутатами сільської ради на Вінниччині хочуть стати 69 кандидатів. П’ятеро позмагаються за посаду сільського голови

 24 грудня на Вінниччині відбудуться перші місцеві вибори в Новогребельській об’єднаній територіальній громаді. Станом на 6 грудня Новогребельська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів на посаду сільського голови та у депутати.

Про це Вінниця.info повідомляє Громадянська Мережа ОПОРА

Станом на 6 грудня в Новогребельській ТВК зареєстровано 5 кандидатів на посаду сільського голови та 69 кандидатів у депутати сільської ради.

Серед кандидатів на посаду голови Новогребельської ОТГ зареєстровано 2 самовисуванців та 3 представників політичних партій. Зокрема на посаду очільника об’єднаної громади претендують:

  • Анатолій Андріюк – висуванець від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  • Констянтин Заболотний – висуванець від Радикальної партії Олега Ляшка;
  • Ернест Кисляк – висуванець від Європейської партії України;
  • Тетяна Борецька – самовисуванка;
  • Віталій Порхун–самовисуванець.

Депутатами Новогребельської сільської ради претендують бути 68 кандидатів від політичних партій та лише 1 самовисуванець. Так, зокрема, від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» балотується 14 кандидатів у депутати, від Аграрної партії України – 7 кандидатів, від ВО «Батьківщина» - 12 кандидатів, від Радикальної партії Олега Ляшка – 5 кандидатів, від політичної партії «УКРОП» - 8 кандидатів, від Всеукраїнського об’єднання «Самопоміч» - 6 кандидатів, від Європейської партії України – 14 кандидатів, від ВО «Свобода» - 1 кандидат та від політичної партії «Народний фронт» - 1 кандидат.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540091778.9285