Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Депутати Вінницької облради підняли питання призначення зятя Щербаківської на керівну посаду

Депутати Вінницької облради підняли питання призначення зятя Щербаківської на керівну посаду

 16 травня, ввечері, у ЗМІ з’явилась інформація про призначення Богдана Кеса, який є зятем заступниці голови Вінницької облради Людмили Щербаківської (Батьківщина), на посаду заступника директора Вінницького інтернату геріатричного профілю, що у комунальній власності територіальних громад області (в підпорядкуванні облради – ред.). Ця інформація стала сьогодні, 17 травня, причиною суперечок між представниками «Батьківщини» та «Опоблоку» на засіданні президії.

«В нас є заступник голови обласної ради Людмила Михайлівна. В засобах масової інформації з’явилась публікація, що її зять Кес Богдан став незрозумілим чином заступником інтернату. Які Ваші коментарі з цього приводу? Скажіть чи знали Ви, що таким чином практично вся сім’я, колеги, близькі, знайомі цієї особи таким чином призначаються на робочі місця?», - звернувся з питанням до голови Вінницької облради Анатолія Олійника, керівник фракції «Опозиційний блок» Сергій Чорноокий.

«15 – 16 травня я знаходився у відрядженні в Києві…» - почав голова облради, але його перебив інший представник «Опоблоку» Юрій Яремчук.

«Хватить вже про відрядження. Анатолій Дмитрович, це було в Інтернет-сайтах, Ви визнаєте цей факт, чи ні? І що ви будете робити як голова облради?», - питає Ю. Яремчук.

«В зв’язку з тим, що я знаходився у відрядженні і прочитав з Інтернету про те, що він (Кес – ред.) призначений. Хочу сказати, що в повноваженнях керівника закладу самостійно призначати собі заступника. Це не є повноваження голови обласної ради чи сесії обласної ради», - відповів А.Олійник.

Він також додав, що можна провести перевірку в межах чинного законодавства чи порушені трудові права.

Яремчук продовжив тему, та розповів про ще одну керівну посаду в комунальній установі області, яку зайняла наближена до Людмили Михайлівни особа.

«Секретар БЮТ-у зараз призначена на посаду заступника директора художнього музею. Вона працювала помічником та 5 років працювала в фракції», - говорить Ю. Яремчук.

Не витримала Тетяна Редько (Батьківщина), вона підійшла до мікрофону.

«Коли в людини проблеми з здоров’ям, роблять операцію і стоїть питання між життям і смертю. Вона там плаче. З 7-ї ранку там, то просто-на-просто … жінку колегам-мужикам настільки шикарно…Вибачте, це моя думка. Тепер я прошу створити комісію. А ще, створити комісію стосовно того, як державні гроші платників податків платяться на замовні сайти, заангажовані», - сказала Тетяна Редько і продовжила розповідати про те, що проти неї 52 в ЗМІ направлено замовний матеріал, що вона було в «регіоналах» (мова йде про публікації, де вказується, що Тетяна Редько була помічником Григорія Калетника - ред).

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529866257.7646