Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

До затриманого в Росії водія автобуса «Вінниця-Москва» не пускають українського консула

До затриманого в Росії водія автобуса «Вінниця-Москва» не пускають українського консула

 Двох водіїв автобусного рейсу «Вінниця-Москва» близько трьох місяців тримають під вартою у Росії. Їх звинувачують у контрабанді зброї та перевезенні вибухівки, які виявили серед багажу. Родина одного з них, Олега Чабана, усіма способами намагається визволити вінничанина.

3 серпня дружина водія – пані Наталія разом з адвокатом виступили на прес-конференції в Українському кризовому медіа центрі.

«Олег Чабан – громадянин України, водій міжнародного автобусного рейсу «Вінниця – Москва», який 19 – 20 травня був затриманий на території Російської Федерації і взятий під варту. Йому двічі протягом цього часу було продовжено міру запобіжного заходу. Він знаходиться під вартою. Було подано дві апеляції, які суд залишає без змін, їх відхиляють. Він знаходиться сьогодні під вартою в СІЗО», - розповідає Юрій Білоус, адвокат Олега Чабана .

«Це сталося наприкінці травня, коли рейс вирушив з Вінниці. Цим рейсом Олег їхати не мав. Всього за кілька годин до цього його попросили підмінити колегу», - повідомила журналістам Наталія Чабан, дружина затриманого.

 Винница.info: До затриманого в Росії водія автобуса «Вінниця-Москва» не пускають українського консула

У місті Климово Брянської області автобус зламався. Пасажирів пересадили в інший. Водії (ще напарник Олександр Манчур), залишилися усувати поломку. Там їх і затримали російські працівники ФСБ. Посеред багажу виявили пістолети та вибухівку, які знаходилась в одній з сумок, що належала громадянину Росії. Саме цю сумку росіянин намагався приховати від правоохоронців, але не встиг.

«Мій підзахисний до цих сумок ніякого відношення не має. Перевезти посилки погоджувався інший водій. Нічого не знав, що знаходиться в середині цього вантажу. Як не знав нічого і про тих людей, які цей вантаж передали. Відбитків пальців Олега Чабана на сумках немає», - зауважив Юрій Білоус.

Винница.info: До затриманого в Росії водія автобуса «Вінниця-Москва» не пускають українського консула 

Українську сторону про затримання повідомили лише через місяць. Консула наразі до вінничанина також не допускають.

«Посольство звернулося втретє до міністерства закордонних справ. Але це вже не звернення, а нота протесту з вимогою пояснити причини відмови консулу у відвідуванні. На 3 серпня ми не мали жодної відповіді від російської сторони», - наголосив Василь Кирилич, заступник директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Винница.info: До затриманого в Росії водія автобуса «Вінниця-Москва» не пускають українського консула

Так як російський суд відхилив дві апеляції адвокатів, утримання під вартою вінничанина подовжили до перших чисел вересня.

 Редакція Вiнниця.info зв’язалася з диспетчерською службою міського Центрального автовокзалу, аби з’ясувати чи продовжують працювати автобусні маршрути з Вінниці до Москви.

«Рейси до Москви працюють. Замовити квиток ви можете навіть за телефоном у довідковому бюро. Що стосується ситуації із затриманням, нам нічого не відомо. До автовокзалу не зверталися», - повідомила диспетчер.

З Вінниці до Москви автобуси виїжджають щоденно. Ціни за квиток варіюють від 750 гривень. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545044280.204