Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Дводенний фестиваль вуличної їжі. У Вінницю приїдуть кухарі з Одеси, Львову і Яремчі

Дводенний фестиваль вуличної їжі. У Вінницю приїдуть кухарі з Одеси, Львову і Яремчі

 13 і 14 січня у Вінниці відбудеться дводенний фестиваль «Food weekend». На старий Новий рік біля головної ялинки міста розгорнуть ярмарок із фаст-фудом, делікатесами та шашликами. Готуватимуть для відвідувачів ресторани з Києва, Тернополя, Яремчі, Львову та Одеси.

«Food weekend» пройде в рамках новорічних свят. Сьогодні ми маємо підтвердження про приїзд 21 торгової точки. Це будуть як представники з інших міст, так і наші вінницькі кулінари. «Родзинкою» стануть майстер-класи кухарів на відкритому повітрі. Всі етапи створення страв транслюватимуть на великі екрани, вмонтовані на сцені», - розповіла Вiнниця.info керівник Центру концертних та фестивальних програм Ольга Дернова.

Зірковим гостем буде фіналіст шоу «Майстер-шеф» Ігор Місевич.

Організатори запевняють, що алкоголем на «Food weekend» не торгуватимуть. Триватиме фестиваль вуличної їжі два дні з 13 до 22 години.

Нагадаємо, що 14 січня в Центральному парку проведуть фінал народного караоке та закриють головну ялинку міста. На сцені виступить Ольга Цибульська.

Винница.info: Дводенний фестиваль вуличної їжі. У Вінницю приїдуть кухарі з Одеси, Львову і Яремчі

Вiнниця.info 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545236778.0887