Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Двоє українських бійців потрапили в полон

Двоє українських бійців потрапили в полон

 За минулу добу внаслідок бойових дій 2 українських бійців поранено, 2 потрапило в полон.

Про це у 27 грудня повідомив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу.

«В наслідок бойових дій загиблих українських військовослужбовців не було, двоє наших бійців зазнали поранення, і окрім того двоє військовослужбовців ЗСУ потрапили у ворожий полон, заблукавши поблизу Бахмутської траси», - сказав він.  

Він заявив, що бойовики продовжують порушувати режим тиші. На Донецькому напрямку було 12 обстрілів (зокрема в районі Світлодарської дуги), на Луганському – 1, на Маріупольскому – 24.

«На Маріупольскому напрямку найбільш напруженою обстановка залишається в Широкиному, де впродовж доби ворог застосовував практично увесь спектр наявного в нього озброєння, за виключенням хіба що реактивної артилерії», - сказав Мотузяник, додавши, що у десяти випадках бойовики використовували важке озброєння.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» у вівторок вранці Мотузянік заявив про високу ймовірність того, що військовослужбовці могли потрапити в полон до бойовиків, але не підтвердив цього, зазначивши, що вони не були озброєні.

«У цих військовослужбовців при собі не було зброї. Вони знаходилися в лікувальному закладі, після чого, повертаючись до місця розташування, заблукали і потрапили на тимчасово окуповану територію. Є висока ймовірність, що вони потрапили в полон», - розповів він.

Вінниця.info

 
  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527017953.6973