Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

«Еко Він» підніме тарифи на вивезення сміття у Вінниці

«Еко Він» підніме тарифи на вивезення сміття у Вінниці

 Вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін» інформує на офіційному сайті про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

«Головною причиною необхідності перегляду тарифів на надання послуг з вивезення метра кубічного побутових відходів є зростання основних складових собівартості тарифу (паливно-мастильних матеріалів на 61%, заробітної плати на 108%)

Через постійний ріст витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2018 року підприємство отримало збитки. Крім того, на підприємстві постійно бракує обігових коштів, що може призвести до заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства та обов'язкових платежів до бюджету», - зазначає КП.

Сьогодні тариф на одного мешканця багатоквартирного будинку становить 10,07 грн. Запланований – 16,38 грн. Зростання становитиме 63%.

Мешканці приватних будинків з присадибною ділянкою платять в місяць 10,73 грн. з людини. Запланований тариф – 17,43 грн. Зростання становитиме 62%.

Вартість послуги вивезення відходів для бюджетних установ – 51,25 грн. Запланований тариф – 85,28 грн. Зростання становитиме 66%.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 календарних днів на електронну адресу ecovin@ukr.net або за адресою: 21037, м.Вінниця, вул.Сабарівська, 7, тел.53-52-58. Детальніше на сайті: https://goo.gl/SQbp74

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548231130.5968