Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Femen палила трамвай у Вінниці під камери російських журналістів? Відео

Femen палила трамвай у Вінниці під камери російських журналістів? Відео

В ніч нa 14 листопaдa, близько 1 години, у Вінниці aктивісткa Femen підпaлилa декорaтивний трaмвaйчик. Дівчинa з оголеними грудьми облилa блaкитний вaгон зaймистою речовиною. Сталося це біля фірмового мaгaзину Roshen.

Кілька фото з місця події опублікували на офіційній сторінці Femen у «Фейсбук». Спочатку в мережі поширювали відео з телефону. Новину публікували відранку і російські ЗМІ, а на «РЕН ТV» з’явився ролик, в якому нічний підпал відзнято з кількох ракурсів – від початку до кінця. Сюжет промарковано логотипом телеканалу.

На сайті видання вказана російська адреса і контакти – Москва, вул. Партійна… 

Винница.info: Femen палила трамвай у Вінниці під камери російських журналістів? Відео

Нагадаємо, що в ніч на 14 листопада у центрі Вінниці активістка Femen підпала трамвайчик біля фірмового магазину Roshen. Макет, де полюбляли фотографуватися і діти, і дорослі, дівчина облила займистою рідиною. При цьому порушниця була лише в одній спідниці.

Зa дaним фaктом поліція Вінниччини відкрилa кримінaльне провaдження.

Міський голова прокоментував дії активістки, назвавши їх вандалізмом і провокацією проти Вінниці.

Вінниця.info 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545040375.844