Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гижко про деяких голів об’єднаних громад на Вінниччині: вважають такими «феодальними князями»

Гижко про деяких голів об’єднаних громад на Вінниччині: вважають такими «феодальними князями»

 У Вінницькій області 24 об’єднаних територіальні громади, які включили в себе 65 колишніх громад. Деякі очільники об’єднаних громад встановили собі щомісячні надбавки до зарплат в розмірі 300 відсотків. Відомо, що бюджети об’єднаних громад, завдяки фінансовій децентралізації зросли в рази, але контролювати їх використання – не в повноваженнях облдержадміністрації. Тому в ОДА прийняли рішення моніторити бюджети об’єднаних громад, щоб не було порушень.

Про це повідомив перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко.

«Всі роз’яснювальні роботи нами проводяться. Коли ми побачили, що в нас є 24 об’єднані громади і вони (голови громад – ред.) себе зараз вважають такими «феодальними князями», вважають, що Закони України на них не розповсюджуються і що вони можуть собі вирішувати хто що хоче і фінансувати... Я читав публікації журналістів, про те що голови об’єднаних громад в Іллінцях, в Немирові, встановлюють собі заробітну плату і щомісяця встановлюють собі надбавки по 300% до зарплати. Є такі факти, але законодавчий вплив обласної державної адміністрації на голову об’єднаної громади – відсутній. Тому в рамках департаменту фінансів ОДА є управління, в якому є цілий відділ по моніторингу бюджетів об’єднаних територіальних громад. Ми вимагаємо від них віддати на експертизу всі свої бюджети. Вони впираються, не хочуть цього. Але ми будемо всіма законними шляхами цього вимагати. Не може бути так, якщо він став керівником об’єднаної громади, то закони України на нього не поширюється. Такого не може бути», - говорить А. Гижко.

«Кожен з нас повинен бути відповідальним громадянином, коли йде в кабінку і ставить хрестик чи галочку», - відмітив посадовець.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48\
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527121135.4544