Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Господарському суду у Вінниці відремонтують ліфт і приміщення за 716 тис. гривень

Господарському суду у Вінниці відремонтують ліфт і приміщення за 716 тис. гривень

 Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області 22 листопада уклало угоду з ТОВ «Архітерра груп» на капітальний ремонт приміщень та ліфтів в будівлі Господарського суду Вінницької області. Вартість робіт 716 тис. гривень.

Звіт про укладений договір опубліковано на Prozorro.

Окремо уклали угоду з ТОВ «Рембудмонтаж-ВВС» на капітальний ремонт двох ліфтів в приміщенні суду на суму 549 тис. гривень.

Як повідомляла редакція Вінниця.info, для Господарського суду Вінницької області будівлю по Пирогова, 29 готували з 2015 року, оголосили тендер на 4,2 млн. гривень. В 2016 році капітальний ремонт приміщень суду оцінили в 1,198 млн. гривень. Раніше Господарський суд розміщувався в будівлі на Хмельницькому шосе,7.

Винница.info: Господарському суду у Вінниці відремонтують ліфт і приміщення за 716 тис. гривень

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544880982.9668