Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Громадяни з представниками мерії вирішили, де у Вінниці встановлять нові дорожні знаки

Громадяни з представниками мерії вирішили, де у Вінниці встановлять нові дорожні знаки

 16 березня представники громадських організацій взяли участь в роботі координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Активісти разом з мерією розробили план за яким передбачено встановлення нових дорожніх знаків та зняття старих для покращення дорожнього руху.

Про це на сторінці в соцмережі повідомляє Victor Perlov.

Зокрема, будуть встановлені знаки пріоритету на перехресті проспекту Коцюбинського з вул. Привокзальною. Зараз там згідно з дорожніми знаками є круговий рух, але геометрія перехрестя не відповідає такому руху.

на Привокзальній, щоб навести лад з парковкою, частково демонтують дорожні знаки «Зупинку заборонено» та облаштовані паркувальні місця на відрізку вул. Привокзальна в районі ринку (від проспекту Коцюбинського до вул. Брацлавської).

На перехресті вулиць Грушевського – Архітектора Артинова з’являться дорожні знаки «пішохідна зона», щоб на Європейську площу не заїжджали автівки.

Останній пункт – результат звернення до поліції та мерії кореспондента Вінниця.info Аріни Кантоністової, яка стала свідком, як «джип» їздив Європейською площею, а пішоходи змушені були поступатись йому. Водія не оштрафували, але й знаків, що вказують про те що Європейська площа є пішохідною зоною, не було.

Винница.info: Громадяни з представниками мерії вирішили, де у Вінниці встановлять нові дорожні знаки

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529866375.3632