Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гройсман на Вінниччині заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів

Гройсман на Вінниччині заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів

 8 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою у м. Тульчин Вінницької області. Глава Уряду взяв участь в конференції «Культура та креативні індустрії - як основа розумної стратегії розвитку малої території», під час якої заявив, що наступного року на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 млн. гривень.

«Будівництво і реконструкція - це добре, але не потрібно забувати про культуру. Збереження пам'яток дуже важливо. Ми недооцінюємо економічну роль мистецтва.

Розвиток українського кіно розпочався в минулому році. Ми виділили один мільярд гривень на українські стрічки», - зазначив прем’єр.

Під час виступу міністра культури Євгена Нищука, який розповідав про реалізацію в Тульчині проекту «Леонтович Арт-квартал», Володимир Гройсман заявив, що в наступному році на проект «Малі міста - великі враження» передбачать 50 мільйонів.

«Цього року ми мали тільки 5 мільйонів і змогли втілити в життя 8 ідей. Хоча отримали близько 150 заявок», - сказав Є.Нищук.

«Ми фінансуємо ідею, а область - інфраструктуру під час її реалізації», - наголосив В.Гройсман.

Як відомо, такі проекти, це не лише розвиток культури, а й туристична привабливість та покращення інфраструктури малих міст.

Винница.info: Гройсман на Вінниччині заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів

Винница.info: Гройсман на Вінниччині заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів

Вiнниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547766554.7337