Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гройсман звільнив головного транспортника Вінниці

Гройсман звільнив головного транспортника Вінниці

Мер Вінниці звільнив директора Департаменту енергетики, транспорту і зв’язку Вінницької міської ради Юрія Іорданова.

Про це повідомив представник виконавчого комітету міськради.

"У понеділок, після що недільної наради керівників підрозділів у мера, Юрій Іорданов написав заяву про звільнення, яку Володимир Гройсман задовольнив", - сказав він.

Представник виконкому додав, що у мера Вінниці є багато претензій щодо роботи транспортного комплексу міста, через що й був звільнений Юрій Іорданов.

Нагадаємо, що у вересні 2010 року Юрій Іорданов очолив список партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" на виборах до Вінницької міської ради за яким у листопаді став депутатом міськради 6-го скликання.

="mso-ansi-language:UK">44-річний Іорданов з 2005 року очолював з управління енергетики, транспорту і зв’язку Вінницької міськради, яке з квітня реорганізовано у департамент.

ВИННИЦА. rel="nofollow" nfo

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544972660.5907