Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Гройсман звільнив керівника Держгеокадастру. Діяльність територіального управління на Вінниччині - «під контролем»

Гройсман звільнив керівника Держгеокадастру. Діяльність територіального управління на Вінниччині - «під контролем»

 Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про звільнення керівника Держгеокадастру України та звернувся до членів Уряду з вимогою провести перевірки роботи підконтрольних їм структур в регіонах України і ухвалити відповідні кадрові рішення в разі підтвердження фактів зловживань. Причина – тиск на бізнес.

Про це він повідомив під час засідання Уряду 25 жовтня.

«Я вимагаю від Міністрів, колеги, в кожного з вас є підконтрольні структури, і ці структури звучать як ті що заважають швидко і якісно робити свою справу бізнесу. Ми говорили про Держгеокадастр, говорили про Укртрансбезпеку, говорили про інспекцію з праці. Замість того щоб займатись питаннями детінізації, вони невідомо чим займаються – ходять «доять бізнес». Екологи, до яких сьогодні є питання в бізнесу…», - зазначив прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман сказав, що керівник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олег Цвях перший, але не останній звільнений високопосадовець.

«Керівник Держгеогеокадастру це перший, але не останній. Тому закликаю всіх, щоб серйозно віднеслись до питання, які я сьогодні поставив.

На сайті Урядового порталу зазначено, що Прем’єр міністр дав доручення Мінагрополітики сформувати групи по перевірці роботи територіальних органів Держгеокадастру і (в разі необхідності) відсторонити всіх керівників на місцях.

Як відомо начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області є Юрій Козак.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544981805.8398