Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Хату і 7 тисяч до зарплати приготували в ОТГ на Вінниччині для лікарів, які готові переїхати в район

Хату і 7 тисяч до зарплати приготували в ОТГ на Вінниччині для лікарів, які готові переїхати в район

 Медики шукають кращих заробітків у приватних клініках і масово виїжджають за кордон. У Вапнярській ОТГ прийняли Програму місцевих стимулів, за якою передбачено забезпечення житлом молодих спеціалістів і доплату до заробітної плати в межах до 7 тисяч гривень на місяць.

Про це Вiнниця.info розповів голова Вапнярської об’єднаної територіальної громади Олександр Горенюк.

«Аби залучити молодих спеціалістів, особливо в медичні заклади, ми восени 2017 року затвердили Програму місцевих стимулів. На підставі цього документу, при надходженні молодого фахівця, лікаря, йому йде до фінансування до зарплати в межах до 7 тис. гривень в місяць. Умовою є те, що молодий спеціаліст підписує договір про співпрацю з громадою до 10 років. Фахівцю відразу надається безкоштовне житло, а після 10 років роботи, він може оформити житло в приватну власність. На даний час ми дали пропозицію на департамент охорони здоров’я. Зараз готуємо лист на ректора Вінницького медичного університету, щоб направляли нам молодих спеціалістів», - повідомив О. Горенюк.

За словами голови, у Вапнярці планують оформити у власність селищної ради 6 квартир, які на території військового містечка, аби забезпечити житлом фахівців. Але лікарів готовів примати вже сьогодні, житло їм винайме селищна рада.

Винница.info: Хату і 7 тисяч до зарплати приготували в ОТГ на Вінниччині для лікарів, які готові переїхати в район

Повну версію інтерв’ю з головою Вапнярської об’єднаної територіальної громади Олександром Горенюком, читайте згодом на Вiнниця.info.

Нагадаємо, про низькі зарплати та недостатню кількість медиків говорив і головний лікар Вінницької дитячої обласної лікарні Василь Паненко.

Вiнниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544672820.5182