Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

19 травня на День Європи у Вінниці Христина Соловій дасть концерт під відкритим небом. Напередодні Вінниця.info поспілкувалась з співачкою, аби дізнатись які у неї асоціації з нашим містом, які пісні виконають для вінничан та яких нових вражень очікує Христина. Детальніше про це у інтерв’ю.  

-Нещодавно ви бували у Вінниці з концертним туром. Які моменти пригадуєте, коли бували у нас? Що вразило?

- Насправді, якраз зараз річниця мого першого концерту у Вінниці. Оскільки я лише на початку творчої кар’єри, то дуже добре пам’ятаю кожен виступ. Це був 4 концерт поспіль, і він став для мене справжнім випробуванням. Я була дуже ослаблена, з температурою та ангіною. Таке у мене було вперше. Але все ж, зібравши усі сили до купи, я з музикантами відіграла один з кращих наших концертів. Була вражена прийомом вінницької публіки. Пригадую дуже велику кількість квітів після концерту. Було на правду тепло та емоційно.

- На відкритому майданчику у Вінниці будете виступати вперше? Чим плануєте наповнити свій виступ? Скільки буде пісень? На скільки приблизно розрахована програма?

- Так, це буде мій перший оупен-ейр у Вінниці. За рахунок того, що концерт безкоштовний, буде цікаво скільки людей у Вінниці знає про мене та прийде на мій виступ. Більш того, це буде мій перший концерт у 2018 році після піврічної творчої паузи. Я презентую новий склад музикантів! Організатори дозволили мені відіграти 60 хвилин. Проте, якщо люди мене не відпустять, у мене буде ще кілька сюрпризів.

- Чи будуть 19 травня виконані нові пісні, які почують першими лише вінничани та гості свята?

- Обов'язково презентую декілька пісень з майбутнього альбому. Моя нова творчість абсолютно буде відрізнятися за звучанням від попередньої музики. Цікаво, як сприймуть це мої прихильники.

- Що очікуєте від виступу? Можливо, є якась мрія, чи побажання, які пов’язані саме з Вінницею?

- Коли я почала їздити з концертами, найбільш шокуючим відкриттям для мене було, що у нас, артистів, практично нема вільного часу, щоб погуляти містом. Зараз знаю, що мій графік у Вінниці розписаний похвилинно. Проте я давно мрію приїхати у Вінницю якось на вікенд просто погуляти містом, і обов’язково спробувати вінницьке морозиво та покататися на гондолі.

Також Христина Соловій склала ТОП 5 пісень, які виконає у Вінниці:

1. "Синя Пісня". Це друга авторська композиція Христини, яка увійшла до дебютного альбому “Жива вода”. Співачка почала писати авторські саме після спільної роботи зі Святославом Вакарчуком над народними піснями. Проте Христина неодноразово наголошувала, що на концертах більше підспівують пісні її авторства, ніж народні. “Синя пісня” - одна із найулюбленіших пісень серед слухачів.

2. “Fortepiano”. Нова авторська композиція Христини з майбутнього альбому, яка стала черговим інтернет-хітом та б’є рекорди по переглядах на YouTube! Співачка працювала над нею майже два роки, шукала невторне звучання та хотіла показати нову, іншу Христину.

3. “Под облачком”. Пісня із дебютного альбому “Жива вода”, яка завоювала серця мільйонів оригінальним аранжуванням Святослава Вакарчука та магічною лемківською вимовою Христини. Цікаво, що “Под облачком” лемківською говіркою означає “під вікном”. Текст пісні написаний лемківським поетом Семеном Мадзеляном архаїчним говором, що придає унікальність і цінність композиції.

4. "Стежечка". Ще одна пісня з майбутнього альбому Христини, на яку дуже чекають прихильники. Текстом пісні став драматичний вірш Івана Франка, який надихнув Христину покласти його на музику. У Вінниці Христина презентує альбомне звучання цієї композиції.

5. "Тримай". Перша авторська пісня, що була презентована Христиною в 2015 році й сколихнула всю Україну. Наразі відео має 18 мільйонів переглядів! До речі, “Тримай” була високо оцінена Святославом Вакарчуком і це стало поштовхом для дівчини надалі писати музику і тексти власного авторства.

Винница.info: Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео Винница.info: Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

Винница.info: Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

Винница.info: Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

Винница.info: Христина Соловій виступить з новими піснями. У Вінниці мріє прокататись на гондолі у та з’їсти морозива. Фото та відео

https://youtu.be/VwtO-J6eX8A

https://youtu.be/4Zncb2ZnXSI

https://youtu.be/WjnWmFHtGzI

https://www.youtube.com/watch?v=JGQLSObiTEQ

Вінниця.info, фото та відео надані Христиною Соловій. 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227449.6039