Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Каси попереднього продажу залізничних квитків на Вишеньці зачинили

Каси попереднього продажу залізничних квитків на Вишеньці зачинили

 Залізничні каси попереднього продажу квитків, які розташовані на розі вулиць Келецька - Космонавтів, зачинилися.

Про це повідомляє сайт «Вінницький трамвай».

class="MsoNormal">Купити квиток на потяг вінничани можуть на пл.. Героїв Сталінграду, 1(залізнична станція), на спеціалізованих інтернет-сайтах, поштових відділеннях або у банківських установах, які надають послуги по продажу квитків на залізничний транспорт.

Винница.info: Каси попереднього продажу залізничних квитків на Вишеньці зачинили

Відділення попереднього продажу квитків на Космонавтів закрили, але на сайті Укрзалізниці досі «висить» інформація з адресами кас у Вінниці: вул.. Космонавтів та пл.. Героїв Сталінграду, 1, проте один номер телефону кас на вокзалі є rel="nofollow" недійсним, а по номеру телефону кас що на Вишеньці, ніхто не відповідає.

align="center" style="text-align:center">Винница.info</noindex>: Каси попереднього продажу залізничних квитків на Вишеньці зачинили 

ВИННИЦА.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550588583.3004