Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Керівник комунального підприємства виправився, мер Вінниці зняв догану

Керівник комунального підприємства виправився, мер Вінниці зняв догану

 Міський голова зняв дисциплінарне стягнення з директора МКП «Вінницязеленбуд».  

Відповідне розпорядження від 3 липня опубліковано на сайті міськради.

«В зв’язку з підвищення ефективності виконання посадових обов’язків і продуктивності праці, виконанням МКП «Вінницязеленбуд» у встановлені терміни робіт по ліквідації звалища листя, малих гілок та іншого сміття, які були складовані на території Центрального парку культури та відпочинку, недопущення порушень трудової дисципліни, відповідно до статті 151 Кодексу законів про працю України та частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Зняти з Любовського Ігоря Євгеновича, директора МКП «Вінницязеленбуд» дисциплінарне стягнення (догану), оголошену розпорядженням міського голови від 04.05.2018 р. №56-р «Про накладання дисциплінарного стягнення»…

…Підстава: подання директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В. Ніценка», - зазначено в розпорядженні.

Як відомо, на початку червня посадовцю оголосили догану за невчасне та неякісне виконання робіт підприємством, яке він очолює.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544930605.6245