Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Керівника експертної установи, який взяв хабаря, відсторонили від посади і призначили заставу

Керівника експертної установи, який взяв хабаря, відсторонили від посади і призначили заставу

 Керівнику експертної установи, якого викрили під час отримання 500 доларів неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід та відсторонено від займаної посади.

«Затриманому 8 червня «на гарячому» начальнику однієї із експертних установ області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду від своєї підлеглої у розмірі 500 доларів США за невжиття мір щодо її звільнення із займаної посади, Вінницькою місцевою прокуратурою 9 червня повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Сьогодні, 11 червня, Вінницьким міським судом його відсторонено від посади строком на два місяці та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 52860 грн.

Наразі, у кримінальному провадженні проводяться слідчі дії. 

Раніше ми писали, що на Вінниччині затримали одного із керівників експертної установи, який отримав хабар від підлеглої.

Винница.info: Керівника експертної установи, який взяв хабаря, відсторонили від посади і призначили заставу

Вiнниця.info, фото - прес-служба прокуратури

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545156490.0458