Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Командир з Вінниччини загинув у зоні АТО. На батьківщині оголошено триденний траур

Командир з Вінниччини загинув у зоні АТО. На батьківщині оголошено триденний траур

 Вінниччина понесла важку втрату. 17 вересня під час виконання бойового завдання в зоні АТО, в районі села Старогнатівка Волноваського району Донецької області, загинув Олександр Вапняр.

Про це інформує прес-служба Гніванської міської ради.

Боєць народився 8 грудня 1977 року. Нині його мати Ольга Леонідівна – пенсіонер, батько Василь Дмитрович незабаром відзначить 60-річний ювілей. На жаль, уже без сина, який так хотів прийти у відпустку та в день батьківського свята особисто привітати його з Днем народження.

Олександр навчався у Гніванській загальноосвітній школі № 2, після її закінчення був студентом Вінницького будівельного технікуму та згодом - студентом Київського українського транспортного університету за спеціальністю «містобудування».

Проживав у Гнівані, потім – у с.Марківці, Бобровицького району, Чернігівської області, звідки 29 січня цього року і був призваний до Збройних Сил України. Остання цивільна посада та місце роботи – провідний інженер «Київавтодору». Від мобілізації Олександр не ухилявся: отримавши повістку, зразу ж з’явився до військкомату та пішов захищати від ворогів рідну землю, свою сім’ю, свою малу батьківщину. Служив командиром інженерно-саперного взводу 3-го механізованого батальйону.

Сьогодні, крім батьків, за Олександром сумують дружина з донькою, син Євгеній, родичі, друзі, земляки. Він був чудовим сином та батьком, гарним товаришем, справжнім чоловіком.

Сьогодні, 21 вересня на Вінниччині попрощаються із своїм Героєм.

Об 11:00 год. в міському будинку культури буде проведено прощання із Олександром. Орієнтовно о 12:45-13:00 год. процесія рушить до площі Перемоги, де пройде траурний мітинг. Після мітингу процесія пройде по центральній вулиці до вул.Терешкової, напроти будинку - хвилина мовчання. Далі на автобусах - до кладовища (по вул.Баумана).

У зв’язку із загибеллю Олександра Вапняра на території Гнівані оголошено 3-денний траур.

 Винница.info: Командир з Вінниччини загинув у зоні АТО. На батьківщині оголошено триденний траур

ВИННИЦА.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547867037.6669