Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Комісія розслідуватиме груповий нещасний випадок, що трапився з працівниками Fujikura на Вінниччині

Комісія розслідуватиме груповий нещасний випадок, що трапився з працівниками Fujikura на Вінниччині

 В Управлінні Держпраці у Вінницькій області створено комісію зі спеціального розслідування для з’ясування обставин і причин настання групового нещасного випадку, що трапився 9 жовтня з працівниками ТОВ «ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ».

Про це повідомляє управління Держпраці у Вінницькій області.

«9 жовтня 2018 року, о 5:30 ранку, на трасі Е50/М12 при в’їзді у м. Немирів зіткнулись «Volkswagen Passat» та мікроавтобус «Mercedes Sprinter», що перевозив працівників ТОВ «ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ». Водій легковика виїхав на зустрічну смугу руху, а водій «Mercedes Sprinter» не зміг уникнути лобового зіткнення. Автобус від удару упав на лівий бік та зазнав механічних ушкоджень, а пасажири автобуса – 8 операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок – отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості та були доставлені у Немирівську районну лікарню», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в м. Немирів Вінницької області реалізовано І етап інвестиційного проекту компанії «Fujikura», яка випускає кабельну продукцію для автомобілів світових брендів.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550264828.1117