Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Комісія зі спеціального розслідування встановила, чому на ставку у Хмільницькому районі втопився сторож

Комісія зі спеціального розслідування встановила, чому на ставку у Хмільницькому районі втопився сторож

 Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку управління Держпраці у Вінницькій області зі встановила причини настання нещасного випадку з смертельним наслідком, що стався 1 травня з 44-річним працівником в с. Скаржинці. Тоді о 23:20 годині 44-річний сторож ставка ТОВ «Поділля Агроінвест» (с. Скаржинці Хмільницького району) на човні обстежував водойму, перевернувся і потонув.

Про це йдеться в повідомленні управлінні Держпраці.

«Згідно з висновком експерта Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи встановлено, що смерть настала від механічної асфіксії внаслідок утоплення у воді, про що свідчать дані аутопсії.

При судово-хімічній експертизі крові та сечі, було виявлено етиловий спирт у концентрації 2,2% у крові та 3,7% у сечі, що стосовно живих осіб відповідає середньому алкогольному сп’янінню.

Причинами настання нещасного випадку визнано:

  • допуск працівника до робіт підвищеної небезпеки (рейдові виїзди на безмоторних човнах на озерах і водоймищах) без проходження інструктажу та щорічного, спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці;
  • порушення трудової дисципліни – перебування на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння», - зазначено в повідомленні.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок стався на території підприємства (орендованому ставку) під час виконання трудових обов`язків, нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547814440.2938