Виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення про виплату щомісячної стипендії кращим студентам та учням загальноосвітніх закладів за результатами навчання під час першого семестру.
«Виплатити щомісячну стипендію міської ради за І семестр 2017-2018 навчального року (за 4 навчальні місяці)…
- студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у щомісячному розмірі 248,45 грн.;
- студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у щомісячному розмірі 186,34 грн.;
- учням загальноосвітніх шкіл, учням та вихованцям позашкільних установ, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та клубних формувань у щомісячному розмірі 124,23 грн», - йдеться в документі на сайті міськради.
Список студентів вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ, ІV рівнів акредитації міста Вінниці – стипендіатів міської ради за І семестр 2017-2018 навчального року
Національний медичний університет
- Калашнікова Ольга Олегівна
- Трофімчук Тетяна Ігорівна
- Неймановський Євген В’ячеславович
Державний педагогічний університет імені Коцюбинського
- Горбатюк Олександра Олександрівна
- Бойко Олена Володимирівна
- Огер Світлана Вікторівна
- Юрчак Сергій Вікторович
Національний технічний університет
- Письменюк Юлія Олександрівна
- Корчевий Роман Юрійович
- Нечипорук Микола Леонідович
- Пільганчук Олександр Олександрович
- Соломонюк Ірина Леонідівна
Національний аграрний університет
- Вовк Валерія Юріївна
- Домбровська Валентина Вадимівна
- Кібзій Андрій Іванович
Торговельно-економічний інститут
- Іванчук Дар’я Олексіївна
- Шевчук Марія Ігорівна
Донецький національний університет
- Ісаєнков Ярослав Олександрович
- Переверзєва Юлія Вікторівна
- Плюшко Олена Валентинівна
Кооперативний інститут
Коледж економіки і права кооперативного інституту
- Подоляка Степан Сергійович
Торговельно-економічний коледж
Технічний коледж
- Запарнюк Владислав Олександрович
- Тарчинець Олена Олександрівна
Коледж будівництва і архітектури
Транспортний коледж
- Мальчик Василь Олександрович
- Діхтярук Олександр Миколайович
Коледж Національного університету харчових технологій
- Фурман Люба Валеріївна
- Лавров Михайло Васильович
Обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж
- Кирилко Марина Андріївна
- Островська Лілія Володимирівна
Медичний коледж
- Слободянюк Надія Вячеславівна
- Румянцев Максим Євгенович
- Шкрабій Світлана Юріївна
- Сичова Юлія Володимирівна
Училище культури і мистецтв
- Плотніков Максим Федорович
Технологічно-промисловий коледж
- Павлова Ярослава Ігорівна
- Ніколайчук Діана Сергіївна
Список учнів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ – стипендіатів Вінницької міської ради за І семестр 2017-2018 навчального року
Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова
- Шарко Тетяна Вадимівна
- Колесова Марія Олександрівна
- Небава Олена Володимирівна
- Чернякова Марина Євгеніївна
- Стецюк Анна Сергіївна
- Каранюк Роман Володимирович
- Шостак Вікторія Юріївна
- Кислейко Микола Михайлович
НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2
- Задворнов Іван Дмитрович
- Медончак Олександр Олександрович
- Добровольська Еліна Валентинівна
- Костенецька Вікторія Олександрівна
- Шимончук Анастасія Вікторівна
- Вознюк Наталія Олександрівна
- Валявська Анастасія Ігорівна
- Бикова Ольга Максимівна
ЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. М. Коцюбинського
- Пучкова Марія Володимирівна
- Куколевський Вадим Вадимович
- Задорожний Дмитро Михайлович
- Вознюк Вероніка Олегівна
- Жуковський Микола Костянтинович
ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва
- Суліма Юрій Олександрович
- Щербина Дмитро Сергійович
- Кравченко Наталя Олегівна
- Борисова Катерина Олексіївна
- Попова Аліна Володимирівна
- Гандзейчук Олександра Павлівна
- Луцкер Ростислав Олегович
- Грядченко Надія Олексіївна
- Нідзельський Ілля Анатолійович
- Авраменко Аліна Ігорівна
ЗШ І ступеня №5 Вінницької міської ради
- Літвіненко Єлизавета Андріївна
- Педоренко Ілля Сергійович
- Склярова Марія Олегівна
- Піщук Софія Ігорівна
- Годлевська Ольга Дмитрівна
- Пилипчук Владислав Леонідович
ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6
- Ковальчук Максим Олександрович
- Бабик Максим Костянтинович
- Рибаченко Вікторія Ігорівна
- Сандул Вікторія Олександрівна
- Лесько Валерія Олегівна
- Богач Анна Іванівна
- Анісов Артур Олександрович
- Куранова Маргарита Геннадіївна
- Левицький Костянтин Сергійович
- Ковальчук Валерія Андріївна
- Шаповал Дмитро Євгенович
НВК: ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7
- Терновенко Дмитро Володимирович
- Гижко Анна Андріївна
- Зарічанська Каріна Олегівна
- Мельничук Владислав Сергійович
- Полонська Єлизавета Миколаївна
- Данилюк Дар’я Олегівна
- Араго Гліб Вадимович
- Семенчук Анастасія Володимирівна
ЗШ І-ІІІ ступенів №8
- Сенченко Олена Олегівна
- Васильєва Анастасія Вікторівна
- Жолобнюк Вероніка Валеріївна
- Синусик Альона Тимофіївна
ЗШ І-ІІІ ступенів №9
- Лученко Ольга Сергіївна
- Мала Марина Сергіївна
- Левченко Олександр Вікторович
- Вітковська Ольга Валентинівна
- Сассе Костянтин Павлович
ЗШ І-ІІІ ступенів №10
- Турянський Дмитро Михайлович
- Литвинюк Олександр Сергійович
- Ель Астал Жанна Ясер
- Семцов Іван Анатолійович
- Очеретна Мирослава Юріївна
- Кальніченко Владислав Валерійович
ЗШ І -ІІІ ступенів №11
- Береза Ігор Юрійович
- Франк Олександра Сергіївна
- Патій Олександр Олександрович
- Головащенко Денис Сергійович
- Романенко Анастасія Валеріївна
- Лещенко Олена Василівна
- Завадюк Анна Вікторівна
- Степанюк Олена Сергіївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №12
- Вапельник Тарас Сергійович
- Соловей Анна Олегівна
- Захарчук Ольга Володимирівна
- Вітюк В’ячеслав Сергійович
- Шаргородський Денис Миколайович
- Бригида Олексій Віталійович
- Орлов Владислав Володимирович
- Сироватко Олександра Сергіївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №13
- Токарчук Матвєй Олександрович
- Гриб Яна Русланівна
- Грищенко Максим Віталійович
- Сковира Тетяна Павлівна
- Прибега Олена Аркадіївна
- Цимбалюк Микита Сергійович
- Кривчак Дарина Олегівна
ЗШ І -ІІІ ступенів №14
- Виногородський Денис Олександрович
ЗШ І -ІІІ ступенів №15
- Дідук Юлія Віталіївна
- Король Валерія Олегівна
- Кордон Віталій Володимирович
- Гула Ірина Олександрівна
- Сенелюк Анастасія Сергіївна
- Денисов Михайло Ігорович
- Загородня Дар`я Анатоліївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №16
- Кудла Артем Сергійович
- Крижанівська Алла Валеріївна
- Бажура Олександр Олександрович
- Саєнко Катерина Андріївна
- Крижановська Юлія Олександрівна
- Саєнко Євгенія Андріївна
- Бевз Олексій Миколайович
- Григоренко Владислав Ігорович
- Кривенька Вікторія Олегівна
- Шауро Валерія Едуардівна
ФМГ №17
- Нестерук Назар Ігорович
- Клименко Олександр Миколайович
- Швець Михайло Владиславович
- Голійчук Дмитро Анатолійович
- Христофор Андрій Олегович
- Месюра Марина Сергіївна
- Філіпович Владислав Сергійович
ЗШ І -ІІІ ступенів №18
- Троценко Дар’я Олегівна
- Токар Ростислав Олександрович
- Яценко Володимир Сергійович
- Данилюк Валентина Сергіївна
- Тартасюк Дар’я Олександрівна
- Адамлюк Олександра Юріївна
- Гулик Наталія Валеріївна
- Сілкіна Олена Володимирівна
- Лисенко Валерія Володимирівна
- Гирина Анастасія Олександрівна
- Говоруха Марія Русланівна
ЗШ І -ІІІ ступенів №19
- Волошина Вікторія Анатоліївна
- Ліневич Анна Миколаївна
- Посна Ірина Сергіївна
- Клюка Анна Леонідівна
ЗШ І -ІІІ ступенів №20
- Боднар Ілля Іванович
- Іванов Артем Володимирович
- Січінава Лілі Валеріївна
- Дуб Владислав Ігорович
- Каленюк Ольга Олександрівна
- Проневич Ірина Євгеніївна
- Січкоріз Анастасія Вікторівна
ЗШ І -ІІІ ступенів №21
- Ткачук Владислав Юрійович
- Слічна Ярослава Олегівна
- Біляк Олена Ігорівна
- Бондар Дар’я Віталіївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №22
- Чубук Єлизавета Павлівна
- Літковець Анна Сергіївна
- Кутова Катерина Олександрівна
- Чайковський Ілля Максимович
- Моськін Анастасія Володимирівна
- Райська Людмила Василівна
- Каранський Артем Сергійович
- Загребельна Катерина Сергіївна
- Долганова Ярослава Дмитрівна
ЗШ І -ІІІ ступенів – гімназія №23
- Осадчук Анна Ігорівна
- Коцюба Богдан Романович
- Кучинський Олександр Юрійович
- Боцюн Олег Андрійович
- Шулєнін Олександр Максимович
- Дацюк Віталій Олегович
- Заславський Владислав Віталійович
- Левчук Ярослава Костянтинівна
- Передерій Марія Сергіївна
- Сушан Олена Володимирівна
СШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25
- Гончарук Єгор Олегович
- Гуцол Єлизавета Андріївна
- Вакалюк Марія Романівна
- Андронійчук Крістіна Романівна
- Липчанський Владислав Вікторович
ЗШ І-ІІІ ступенів №26
- Кулик Ольга Володимирівна
- Шаповалова Марія Олександрівна
- Кавецька Анастасія Вячеславівна
- Колісник Анастасія Сергіївна
- Рудь Владислав Валерійович
- Візняк Максим Богданович
- Лапчевська Катерина Вячеславівна
- Василевська Юлія Володимирівна
- Климчук Анна Ростиславівна
- Шаповалова Дар'я Олександрівна
- Гончарук Денис Олегович
ЗШ І -ІІІ ступенів №27
- Вибиваний Назар Вікторович
- Древенчук Світлана Віталіївна
- Корнелюк Анастасія Миколаївна
- Підгорний Ігор Миколайович
- Ціхач Дар'я Юріївна
- Кліщунова Анастасія Юріївна
- Розвадівська Катерина Русланівна
- Сергійчук Аліна Петрівна
- Свіргун Артем Русланович
- Долян Богдан Петрович
ЗШ І -ІІІ ступенів – гуманітарно-естетичний колегіум №29
- Олійник Олександр Ігорович
- Соболь Анастасія Олександрівна
- Довгалюк Юрій Михайлович
- Левкун Максим Валерійович
- Ліваковська Анастасія Петрівна
- Бойко Юлія Володимирівна
- Ольхович Микола Станиславович
- Фінклер Мирослава Віталіївна
ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №30 ім. Тараса Шевченка
- Медецька Анастасія Юріївна
- Тараненко Олександра Юріївна
- Заїченко Іван Григорович
- Ляшенко В’ячеслав Ігорович
- Коробчинська Людмила Володимирівна
- Ладиняк Дмитро Олександрович
- Довгань Богдана Вікторівна
- Примчук Руслан Юрійович
- Прокопчук Галина Андріївна
- Юрченко Лілія Вадимівна
ЗШ І -ІІІ ступенів №31
- Гутник Яна Іванівна
- Євдокимов Костянтин Романович
- Кузнець Ілля Ігорович
- Дигас Діана В’ячеславівна
- Алабушева Тетяна Денисівна
- Кунинець Юлія Андріївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №32
- Луп’як Марія Дмитрівна
- Кошельник Марія Олександрівна
- Колосов Тимофій Богданович
- Мудрак Дмитро Олександрович
- Катрага Катерина Олександрівна
- Кметюк Олександр Олександрович
- Вітвицька Катерина Павлівна
- Мацкайло Марія Олександрівна
- Діденко Михайло Сергійович
- Бондаренко Тетяна Юріївна
- Клименко Юлія Андріївна
ЗШ І -ІІІ ступенів №33
- Козакевич Анастасія Олегівна
- Каглінська Діана Ігорівна
- Гуцалюк Катерина Володимирівна
- Бурдіяк Валерія Григорівна
- Іщенко Катерина Володимирівна
ЗШ І -ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34
- Ковальська Анна Вікторівна
- Петлінський Ярослав Ігорович
- Морозов Ігор Олексійович
- Ласавуц Вероніка Сергіївна
- Подолян Юлія Олегівна
- Колеснік Дмитро Олександрович
- Новицький Максим Олександрович
ЗШ І -ІІІ ступенів №35
- Вареник Наталія Андріївна
- Юнова Юлія Сергіївна
- Слічна Лілія Володимирівна
- Полтавська Наталія Андріївна
- Страхов Сергій Сергійович
- Братущак Владислав Максимович
- Вариченко Володимир Сергійлвич
- Драч Дар’я Леонідівна
- Дехтярьова Анна Сергіївна
ЗШ І-ІІІ ступенів №36
- Капшук Марія Валеріївна
- Климчук Анастасія Сергіївна ЗШ І
- Лавренюк Людмила Ігорівна
- Місецький Дмитро Віталійович
Вінницький технічний ліцей
- Гнатюк Євгеній Сергійович
- Педченко Анна Вадимівна
- Міхалакі В’ячеслав Валерійович
Приватний заклад «НВК «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – ЗШ І-ІІІ ступенів»
Вінницька приватна гімназія Дельфін
- Фостик Марія Володимирівна
Приватний заклад «НВК «Ор Менахем Вінниця»
Вінницький міський палац дітей та юнацтва
- Христюк Маргарита Миколаївна
- Пугач Юлія Сергіївна
- Весельська Софія
- Пилипчук Роман Ігорович
- Жорняк Катерина Павлівна
- Антонюк Владислав Вадимович
- Мельник Олександр Леонідович
- Шеремета Артьом Олегович
- Дранчук Олександр Ігорович
- Ковальський Олександр Павлович
- Одосій Володимир Олександрович
- Сімчук Діана Сергіївна
- Чорна Юлія Юріївна
- Панчук Юлія Степанівна
- Задорожний Валентин
- Руденко Денис Дмитрович
- Никитішин Роман Орестович
- Задачина Наталія Володимирівна
- Матвійчук Оксана Тарасівна
- Ящук Анастасія Олегівна
- Сафонов Костянтин Валентинович
- Соколова Олександра Дмитрівна
- Левицький Максим Сергійович
- Матвєєва Аліна Валеріївна
- Савінова Анастасія Олександрівна
- Родінкова Анастасія Миколаївна
- Поляк Богдан Валерійович
- Ніколенко Андрій Володимирович
- Іванченко Роман Ярославович
- Грущанська Марія Віталіївна Вінн
- Гордишевська Ольга Сергіївна
Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок»
- Єфремова Олександра Іванівна
- Заболотна Оксана Олегівна
- Порхун Дарина Миколаївна
- Тиндик Андрій Анатолійович
- Гордієнко Ольга Дмитрівна
- Ревус Андрій Олександрович
- Томін Валентин Вадимович
- Буткалюк Іван Вікторович
- Бабій Юлія Петрівна
- Вовк Ірина Сергіївна
Список учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та вихованців клубних формувань - стипендіатів міської ради м. Вінниці за І семестр 2017-2018 навчального року
Вінницька дитяча музична школа №1
- Рожман Дамір Юрійович
- Довбищук Володимир Анатолійович
- Хорошева Олександра Володимирівна
- Бабенко Любов Сергіївна
- Гребеннікова Кароліна Сергіївна
- Сафар’янс Єлизавета Валеріївна
Вінницька дитяча музична школа №2
- Поступайло Любов Петрівна
- Степанюк Анастасія Володимирівна
- Власюк Дарина Геннадіївна
- Блєдніков Євгеній Михайлович
- Блєднікова Олена Михайлівна
- Піскова Вікторія Тарасівна
- Радецька Кароліна Вячеславівна
- Мальована Діана Юріївна
Вінницька дитяча школа мистецтв
- Малюта Анна Андріївна
- Кошевець Ілля Анатолійович
- Літвінов Савелій Андрійович
- Данилюк Дар’я Вікторівна
- Котельницька Вікторія Русланівна
- Малиновська Софія Олексіївна
Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька»
- Осадчий Іван Тарасович
- Трофімчук Анастасія В’ячеславівна
- Лисак Дар’я Ігорівна
- Заболотна Дар’я Вадимівна
- Трунова Ярослава Сергіївна
- Макаренко Анастасія Андріївна
Вінницька дитяча художня школа
- Кондратюк Світлана Сергіївна
- Бабій Андрій Володимирович
- Метусова Вероніка Володимирівна
- Слободянюк Олександра Віталіївна
Клубний заклад «Вінницький міський клуб»
- Гандура Всеволод Володимирович
- Міський Палац мистецтв
- Дробасюк Аліна Олександрівна
- Понайотова Дарина Сергіївна
- Мартинова Аліна Віталіїївна
- Жуков Андрій Сергійович
- Гречанюк Костянтин Юрійович
Список учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл – стипендіатів міської ради Вінниці за І семестр 2017-2018 навчального року
Підручний Вадим Миколайович МДЮСШ №1
Цибуля Владислав Олександрович МДЮСШ №1
Басюк Анастасія Юріївна МДЮСШ №2
Войцехівський Богдан Дмитрович МДЮСШ №2
Шевчук Микола Михайлович МДЮСШ №3
Корольов Андрій Олегович МДЮСШ №3
Катеринець Ніна Русланівна МСДЮСШОР з баскетболу
Хомяк Вікторія Дмитрівна МСДЮСШОР з баскетболу
Колесник Валерія Любомирівна МДЮСШ №5
Зімін Максим Володимирович МДЮСШ №5
Леонтьєв Лев Юрійович МДЮСШ №6
Пікіняр Василь Русланович МДЮСШ №6
Ісаков Андрій Андрійович МКДЮСШ «Вінниця»
Царапора Вячеслав Олександрович МКДЮСШ «Вінниця»
Даніленко Данило Вікторович МКДЮСШ «Вінниця»
Собко Дмитро Петрович МКДЮСШ «Вінниця»
Вінниця.info