Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Кому призначили стипендії Вінницької міської ради. Повний список учнів і студентів

Кому призначили стипендії Вінницької міської ради. Повний список учнів і студентів

 Виконавчий комітет вінницької міської ради ухвалив рішення «Про виплату щомісячної стипендії міської ради кращим студентам та учням закладів освіти міста». Протягом 5 місяців стипендії отримуватимуть 360 осіб. З міського бюджету на це виділили 176 684 гривні.

«- студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у розмірі 198,76грн.;

- студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у розмірі 124,23грн.;

- учням загальноосвітніх шкіл, учням та вихованцям позашкільних установ, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та клубних формувань у розмірі 86,96грн.», - йдеться в рішенні виконкому.

Список студентів вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ, ІV рівнів акредитації міста Вінниці –  стипендіатів міської ради за ІІ семестр 2016-2017 навчального року

Національний медичний університет

Кмитюк Марія Сергіївна

Летушева Алла Олександрівна

Савчук Оксана Сергіївна

Державний педагогічний університет

Лісневич Степан Олегович

Ящишин Дмитро Вікторович

Богачук Ірина Миколаївна

Кабаков Євгеній Ігорович

Національний технічний університет

Чернега Аліна Миколаївна

Черановський Богдан Олександрович

Кокушкін Владислав Максимович

Білякевич Владислав Анатолійович

Лесько Тетяна Віталіївна

Національний аграрний університет

Тимановська Іванна Василівна

Ситник Валерія Володимирівна

Олійніченко Сергій Олександрович

Торговельно-економічний інститут

Лемпа Діана Володимирівна

Петрущак Владислав Андрійович

Донецький національний університет

Дем’янова Юлія Олексіївна

Жлобницька Юлія Дмитрівна

Оцвера Анна Вікторівна

Кооперативний інститут

Пивовар Вікторія Сергіївна

Коледж економіки і права кооперативного інституту

Мєллєр Вікторія Олегівна

Торговельно-економічний коледж

Осюк Ольга Русланівна

Технічний коледж

Ковалик Валентин Ігорович

Коляденко Наталія Андріївна

Коледж будівництва і архітектури

Вонсович Валерій Миколайович

Берляк Вікторія Владиславівна

Транспортний коледж

Ірочко Оксана Миколаївна

Коледж Національного університету харчових технологій

Баландюк Олександр Вікторович

Шевчук Сергій Михайлович

Обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж

Кір’якова Анастасія Віталіївна

Медичний коледж

Петрушина Анастасія Сергіївна

Румянцев Максим Євгенович

Степанюк Галина Іванівна

Училище культури і мистецтв

Поник Руслана Сергіївна

Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету

Лукашик Валерія Василівна

Список учнів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ – стипендіатів Вінницької міської ради за ІІ семестр 2016-2017 навчального року

Гуманітарна гімназія №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради

Додон Владислав Вікторович

Гордійчук Поліна Петрівна

Єпіфанова Аліна Олегівна

Жорнова Анастасія Олегівна

Квят Олександра Вікторівна

Луняка Дмитро Віталійович

Бабій Марія Іванівна

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2 Вінницької міської ради

Вознюк Наталія Олександрівна

Урюпа Єлизавета Сергіївна

Захарчук Денис Олегович

Костенецька Вікторія Олександрівна

Бикова Ольга Максимівна

Валявська Анастасія Ігорівна

Карвацька Анастасія Віталіївна

ЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради

Якимець Антон Дмитрович

Куколевський Вадим Вадимович

Задорожний Дмитро Михайлович

Вознюк Вероніка Олегівна

Міхалін Владислав Ігорович

ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради

Скорик Родіон Олегович

Бондаренко Дмитро Антонович

Любчак Наталія Василівна

Доценко Ілля Костянтинович

Поліщук Катерина Романівна

Грядченко Надія Олексіївна

Нідзельський Ілля Анатолійович

Новиков Данило Михайлович

Загородній Андрій Сергійович

Мельник Іван Миколайович

ЗШ І ступеня №5 Вінницької міської ради

Фурман Марія Тарасівна

Кваша Софія Олегівна

Сірко Ангеліна Олексіївна

Дмитренко Софія Юріївна

Хлєвна Дар’я Сергіївна

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради

Ковальчук Максим Олександрович

Лесько Валерія Олегівна

Сандул Вікторія Олександрівна

Куранова Маргарита Геннадіївна

Левицький Костянтин Сергійович

Богач Анна Іванівна

Шаповал Дмитро Євгенович

Мостенець Валерія Андріївна

Нечипорук Микола Леонідович

Завальнюк Юлія Юріївна

НВК: ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради

Терновенко Дмитро Володимирович

Мельничук Владислав Сергійович

Безвенюк Вікторія Вікторівна

Чертова Дар’я Сергіївна

Араго Гліб Вадимович

Кирсанов Андрій Володимирович

Кривошея Михайло Ігорович

ЗШ І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради

Сенченко Олена Олегівна

Безпалько Олена Віталіївна

Білозор Олег Андрійович

Мельник Ганна Григорівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради

Корчовий Максим Володимирович

Левченко Олександр Вікторович

Вітковська Ольга Валентинівна

Бранько Андрій Ігорович

ЗШ І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради

Павленко Михайло Васильович

Присіч Ігор Ігорович

Козяр Міла Олександрівна

Данильчук Олександр Ігорович

Лукавий Олександр Іванович

Репінська Катерина Олександрівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради

Береза Ігор Юрійович

Патій Олександр Олександрович

Головащенко Денис Сергійович

Лещенко Олена Василівна

Грущенко Анастасія Михайлівна

Михайлова Карина Анатоліївна

Степанюк Олена Сергіївна

ЗШ І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради

Головач Денис Михайлович

Коношевський Денис Олегович

Вапельник Тарас Сергійович

Бригида Олексій Віталійович

Шаргородський Денис Миколайович

Грінін Андрій Вікторович

Сайда Олексій Володимирович

ЗШ І-ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради

Достав Дмитро Вячеславович

Бондарчук Тетяна Вікторівна

Мордюк Анна Володимирівна

Тимощук Марина Олександрівна

Чуй Богдан Сергійович

Петровська Марія Юріївна

Кривчак Дарина Олегівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №14 Вінницької міської ради

Демчук Вероніка Олександрівна

Гула Ірина Олександрівна

Сенелюк Анастасія Сергіївна

Загородня Дар`я Анатоліївна

Мосійчук Вікторія Володимирівна

Власенко Максим Анатолійович

Горкун Карина Вікторівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради

Крижанівська Анна Валеріївна

Саєнко Катерина Андріївна

Саєнко Євгенія Андріївна

Бевз Олексій Миколайович

Швець Ангеліна Андріївна

Філанчук Олександр Максимович

Науменко Антон Юрійович

Барабаш Юлія Василівна

Анщук Володимир Валерійович

ФМГ №17 Вінницької міської ради

Нестерук Назар Ігорович

Клименко Олександр Миколайович

Месюра Марина Сергіївна

Бандерс Марія Миколаївна

Сандацян Поліна Сергіївна

Стречень Матвій Володимирович

Щербіна Марія  Сергіївна

ЗШ І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради

Токар Ростислав Олександрович

Яценко Володимир Сергійович

Ґудзь Валерія Миколаївна

Кіптюк Анна Олександрівна

Карловський Денис Сергійович

Романюк Ірина Віталіївна

Глотов Сергій Володимирович

Завальнюк Євген Костянтинович

Патлатюк Анастасія Максимівна

Зінгель Марія Олександрівна

Герцій Анна Олександрівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №19

Магдич Назар Юрійович

Сіденко Наталія Іванівна

Обертинська Анастасія Віталіївна

Боднар Ілля Іванович

Ярчевська Олександра Сергіївна

Іванов Артем Володимирович

Січінава Лілі Валеріївна

Островська Анастасія Дмитрівна

Станкевич Єлизавета Романівна

Павлова Юлія Миколаївна

Шикір Дмитро Олесандрович

ЗШ І-ІІІ ступенів №21 Вінницької міської ради

Біляк Олена Ігорівна

Бондар Дар`я Віталіївна

Бондар Ірина Володимирівна

Смірнов Марко Михайлович

ЗШ І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради

Чубук Єлизавета Павлівна

Загребельна Катерина Сергіївна

Долганова Ярослава Дмитрівна

Дзіс Карина Сергіївна

Король Вероніка Андріївна

Алєксєєв Всеволод Олександрович

Шевчук Владислава Владиславівна

Колесник Дар’я Андріївна

Швачич Костянтин Костянтинович

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради

Кучинський Олександр Юрійович

Нестеренко Єлизавета В’ячеславівна

Боцюн Олег Андрійович

Дацюк Віталій Олегович

Заславський Владислав Віталійович

Сушан Олена Володимирівна

Левчук Ярослава Костянтинівна

Передерій Марія Сергіївна

Вашковська Віра Василівна

Вашковська Надія Василівна

СШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради

Вакалюк Марія Романівна

Андрухів Вікторія Романівна

Резидент Марія Дмитрівна

Пророк Олександра Андріївна

Александрович Даріна Олександрівна

Бейліс Анна Леонідівна

Омелянська Тетяна Тарасівна

Лапчевська Катерина Вячеславівна

Климчук Анна Ростиславівна

Додончук Максим Сергійович

Гончарук Денис Олегович

Бондарева Валентина Валеріївна

Шинкаренко Олег Олександрович

Гандзій Марина Олександрівна

Римський Іван Ігорович

ЗШ І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради

Глоба Назарій Сергійович

Козелок Олександра Григорівна

Підгорний Ігор Миколайович

Сергійчук Аліна Петрівна

Кліщунова Анастасія Юріївна

Долян Богдан Петрович

Столяр Людмила Сергіївна

Нишпорська Дарія Іванівна

Розвадівська Анастасія Русланівна

Умуршатян Карина Мушегівна

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради

Олійник Олександр Ігорович

Довгалюк Юрій Михайлович

Ліваковська Анастасія Петрівна

Бойко Юлія Володимирівна

Ольхович Микола Станиславович

Фінклер Мирослава Віталіївна

Куца ДаринаРостиславівна

Бондар Юлія Сергіївна

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради

Терещук Кирило Костянтинович

Ляшенко В’ячеслав Ігорович

Коробчинська Людмила Анатоліївна

Довгань Богдана Вікторівна

Юрченко Лілія Вадимівна

Корніленко Олександр Сергійович

Кравченко Владислава Володимирівна

Нікішкін Дмитро Олександрович

Супрун Ярослав Вячеславович

ЗШ І-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради

Євдокимов Костянтин Романович

Кузнець Ілля Ігорович

Алабушева Тетяна Денисівна

Старжинська Наталія Олегівна

Кунинець Юлія Андріївна

Нагирняк Олег Юрійович

ЗШ І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради

Кошельник Марія Олександрівна

Катрага Катерина Олександрівна

Мудрак Дмитро Олександрович

Бондаренко Тетяна Юріївна

Клименко Юлія Андріївна

Кметюк Олександр Олександрович

Вітвицька Катерина Павлівна

Мацкайло Марія Олександрівна

Діденко Михайло Сергійович

Горбатюк Марія Олександрівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради

Овчар МихайлоІванович

Дзюба Дар’я Анатоліївна

Тишко Владислав Анатолійович

Паламарчук Ганна Миколаївна

Радченко Юлія Сергіївна

ЗШ І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради

Костинюк Анастасія Віталіївна

Морозов Ігор Олексійович

Петлінський Ярослав Ігорович

Подолян Юлія Олегівна

Даценко Ксенія Володимирівна

Доскоч Андрій Сергійович

ЗШ І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради

Слічна Лілія Володимирівна

Страхов Сергій Сергійович

Братущак Владислав Максимович

Дехтярьова Анна Сергіївна

Галагіна Лілія Валентинівна

Насталенко Руслана Василівна

Сологуб Вікторія Вікторівна

Поліщук Ірина Олександрівна

Тарасюк Влада Вікторівна

ЗШ І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради

Рой Вікторія Владиславівна

Павлюк Петро Петрович

Щербатий Данило Вікторович

Вінницький технічний ліцей

Гречкосій Давид Петрович

Ніколаєць Юлія Валеріївна

Поліщенко Роман Петрович

Приватний заклад «НВК «Школа АІСТ»: Центр розвитку дитини – ЗШ І-ІІІ ступенів»

Вихованець Дана Олегівна

Вінницька приватна гімназія «Дельфін»

Сойка Михайло Стефанович

Приватний заклад «НВК «Ор Менахем Вінниця»

Коцюбинська Софія Володимирівна

Вінницький міський палац дітей та юнацтва

Ткачук Іван Євгенович

Корнійчук Назар Ігорович

Денисюк Ігор Юрійович

Руденко Вікторія Дмитрівна

Стахова Катерина Віталіївна

Безкоровайна Тетяна Павлівна

Боднар Ірина Олексіївна

Таранюк Оксана Дмитрівна

Ковальчук Віктор Павлович

Гудок Іванна Олександрівна

Жуков Андрій Сергійович

Попова Поліна Євгенівна

Гринюк Володимир Дмитрович

Варер Борис Юхимович

Савчук Тетяна Олександрівна

Мартиновська Валерія Андріївна

Чуманов Артем Олегович

Семенюк Крістіна Сергіївна

Кухар Марія Олександрівна

Степанюк Ілля Анатолійович

Хникін Віктор Павлович

Адамович Данило Андрійович

Луценко Юрій Вікторович

Цигалко Кирило Денисович

Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок»

Макогоненко Олександр Сергійович

Лендя Кирило Сергійович

Єфремова Олександра Іванівна

Голишева Антоніда Олексіївна

Заболотна Оксана Олегівна

Барчук Артем Тарасович

Дерун Дарина Вадимівна

Дусанюк Олександр Сергійович

Буткалюк Іван Вікторович

Донець Богдана Миколаївна

Список учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та вихованців клубних формувань - стипендіатів міської ради м. Вінниці за ІІ семестр 2016-2017 навчального року

Вінницька дитяча музична школа №1

Сирота Марія Геннадіївна

Тимофійчук Христина Віталіївна

Хорошева Олександра Володимирівна

Горбонос В’ячеслав Юрійович

Панасюк Наталія Борисівна

Вінницька дитяча музична школа №2

Базалицька Ніколь Сергіївна

Швець Микола Семенович

Блєднікова Олена Михайлівна

Піскова Вікторія Тарасівна

Мельник Олександра Дмитрівна

Слічна Ярослава Олегівна

Бабик Максим Костянтинович

Вінницька дитяча школа мистецтв

Клопотун Артем Олексійович

Бородій Тетяна Олексіївна

Кіндратів Юлія Анатоліївна

Гром Анеля Олександрівна

Яворська Аліна Олександрівна

Савченко Анастасія Сергіївна

Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька»

Яцук Анастасія Борисівна

Янголь Максим Олегович

Проценко Микола Григорович

Хведчук Дмитро Володимирович

Шевченко Катерина Валентинівна

Вінницька дитяча художня школа

Сивак Інна Іванівна

Задворнов Дмитро Дмитрович

Клубний заклад «Вінницький міський клуб»

Мельник Марія Василівна

Міський Палац мистецтв

Рога Анастасія Олександрівна

Казьмірук Владислав Юрійович

Ананьєв Валентин Ігорович

Зарубіна Анна Сергіївна

Список учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл – стипендіатів міської ради м. Вінниця за ІІ семестр 2016-2017 навчального року

МДЮСШ №1

Краковецький Андрій Юрійович

Онищук Богдана Сергіївна

МДЮСШ №2

Дремлюга Максим Петрович

Захарова Поліна Володимирівна

МДЮСШ №3

Сьотка Максим Сергійович

Корольов Андрій Олегович

МСДЮСШОР з баскетболу

Єроміна Софія Олександрівна

Пивовар Богдана Володимирівна

МДЮСШ №5

Нікітінська Олена Павлівна

Даіаурі Важа Важайович

МДЮСШ №6

Леонтьєв Лев Юрійович

Батунін Михайло Григорович

МКДЮСШ «Вінниця»

Ісаков Андрій Андрійович

Патратій Роман Анатолійович

Стецюра Вікторія Віталіївна

Жезмер Максим Дмитрович

Вінниця.info

Версия для печати
  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

АТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, Хмельницьке шосе, 145-б, Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1495736542.5557