Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Коровій провів кадрові зміни у керівному складі Вінницької облдержадміністрації

Коровій провів кадрові зміни у керівному складі Вінницької облдержадміністрації

Ігор Івасюк займатиме посаду заступника голови Вінницької ОДА, а департаментом освіти керуватиме Володимир Буняк. Раніше, І. Івасюк працював на посаді заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за інформацією з оперативної наради 22 січня.

Сьогодні керівник ОДА Валерій Коровій повідомив, що відповідно до внесення змін і доповнень до Закону України «Про державу службу», змінені умови роботи керівного складу обласної державної адміністрації, зокрема голови та заступників голови ОДА.

«Вони виведені з переліку категорії «А». З огляду на це, я підписав розпорядження, згідно з яким Івасюк Ігор Дмитрович призначений заступником голови обласної державної адміністрації, а в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА призначений Буняк Володимир Володимирович», - зазначив Валерій Коровій.

Він також подякував керівникам служб, відповідальних за усунення наслідків стихії, яка торкнулася 8 районів Вінниччини, за ефективну роботу. Відтак відзначив, що на сьогодні в області немає жодного населеного пункту, де б не було енергоживлення, а всі дороги розчищені.

 

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085429.1953