Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Люди просять привести будівлю Вінницької мерії в належний стан. Зареєстрували петицію

Люди просять привести будівлю Вінницької мерії в належний стан. Зареєстрували петицію

 7 серпня на сайті електронних петицій Олександр Яновський зареєстрував звернення, в якому просить від реставрувати фасади Вінницької міської ради. За три дні під зверненням зібрали 136 підписів з 350 необхідних.

«Наше місто з кожним днем, набуває нових, яскравих кольорів. Але дуже прикро, що в центрі нашого міста , стоїть сіре ДЕЩО. Окрім вікон, в будинку міської ради взагалі нічого не змінилось. Навіть гірлянди з 90 років особливо не змінились. Отже я хочу запропонувати, щоб якимось чином, вирішили питання з приводу набуття Вінницької міської ради належного стану», - зазначено в петиції.

Нагадаємо, найчастіше вінничани звертаються до міської ради з петиціями, що стосуються громадського транспорту та благоустрою окремих територій.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547766750.0734