Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Мерія Гнівані звернулась до голови СБУ через звинувачення мера у «кришуванні» кар’єру

Мерія Гнівані звернулась до голови СБУ через звинувачення мера у «кришуванні» кар’єру

 Гніванська міська рада звернулася з листом до голови Служби безпеки України, щоб отримати інформацію щодо причетності «Гніванського кар'єру» до будівництва Кримського мосту та чи має мер повноваження втручатись в господарську діяльність підприємства.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Гніванської міської ради 9 жовтня.

Як відомо, 2 жовтня в м. Гнівань, у день проведення сесії ОТГ, в робочому кабінеті облили кров’ю міського голову Володимира Кулешова. Активісти звинувачують Гніванський кар’єр в тому, що вони постачали Росії сировину на будівництво Керченського мосту, а мера в сприянні діяльності підприємства.

Володимир Кулешов в свою чергу каже, що прямих поставок до Росії підприємство немає, як і договорів з російськими компаніями.

 Винница.info: Мерія Гнівані звернулась до голови СБУ через звинувачення мера у «кришуванні» кар’єру

Вiнниця.info, лист – з сайту Гніванської міськради

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550265943.3124