Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Мерія хоче взяти у власність Вінниці половину «Особняка», що на вулиці С. Петлюри

Мерія хоче взяти у власність Вінниці половину «Особняка», що на вулиці С. Петлюри

 Виконком Вінницької міської ради підготував до сесії проект рішення, яким пропонується надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста частку комплексу нежитлових будівель по вул. С. Петлюри, 15. Будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення «Особняк», в якій розміщується обласне радіо. Колись тут був особняк Бориса Львовича, який на певний час слугував будинком для Симона Петлюри.

Документ опубліковано на сайті міськради.

Проект рішення передбачає прийняти безоплатно з державної у комунальну власність громади м. Вінниці 1/2 частки будівлі разом із земельною ділянкою із взяттям зобов’язання використовувати для потреб територіальної громади міста, утримувати в належному стані та не відчужувати у приватну власність.

Також передбачено звернутися до Державного комітету телебачення та радіомовлення України з ініціативою-пропозицією щодо погодження безоплатної передачі частини будівлі з ділянкою за умови укладання Вінницькою міською радою договору позички (безоплатного користування) з Державною організацією «Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «ВІНТЕРА».

Фактично рішення виконкому це лише перший крок, щоб отримати частину будівлі у власність міста. Як відомо, в дворі будинку №15 восени встановили пам’ятник державному та політичному діячеві часів Української революції 1917 – 1921 років Симону Петлюрі.

Винница.info: Мерія хоче взяти у власність Вінниці половину «Особняка», що на вулиці С. Петлюри

Редакція Вінниця.info раніше писала про історію будівлі по вул. С. Петлюри, яка зведена в 1913 році та була спроектована архітектором Артиновим.

Винница.info: Мерія хоче взяти у власність Вінниці половину «Особняка», що на вулиці С. Петлюри

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4