Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

«Місіс Вінниця 2018»: за кошти з конкурсу куплять швидку допомогу на передову

«Місіс Вінниця 2018»: за кошти з конкурсу куплять швидку допомогу на передову

 У зaміжніх вінницьких пaні з’явився шaнс зaявити про себе тa здобути корону нaйжіночнішого конкурсу містa «Місіс Вінниця 2018», який відбудеться 20 трaвня 2018 року у музично-дрaмaтичному теaтрі ім. М. Сaдовського.

«Подібні змaгaння мaють тривaлу історію в усьому світі, a нa Поділлі пройдуть вперше. Учaсть у конкурсі візьмуть одружені пaні віком від 23 до 50 років, які мaють досвід мaтеринствa», зaзнaчaють оргaнізaтори.

Фізичні параметри та зріст не є основними критеріями конкурсу. Організатори конкурсу переконані, що кожна жінка є Місіс і достойною найвищої нагороди, якщо вона реалізована у родині, соціумі, професійній діяльності. На підготовчому етапі кожна з учасниць презентуватиме ідею власного соціального проекту, а переможниця зможе реалізувати його протягом року.

На команду фіналісток чекає двомісячна захоплива програма підготовки, яка включатиме тренінги, майстер-класи, фотосесії, СПА-процедури, фітнес-корекцію та навчання від провідних фахівців різних напрямів. Окрім того, організатори конкурсу повністю забезпечать учасниць вбраннями для сценічних дефіле. Кожна пані у фіналі отримає вишукану корону, стрічку номінантки та коштовні подарунки від партнерів заходу. Переможниця ж представлятиме Вінницю на сцені «Місіс Україна».

Захід матиме благодійну мету. Організаційний збір спрямують на соціальний проект «Місіс-рятівниця», придбання автомобіля швидкої допомоги для Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М. Пирогова, який займатиметься медичною евакуацією на фронті.   

«Фінал стане грандіозним міським святом, адже ми запросили на «Місіс Вінниця 2018» зірок українського шоу-бізнесу, відомих в Україні знавців моди та стилю, - розповідає засновниця конкурсу Лілія Поліщук, - поки що всі деталі тримаємо у секреті, але, повірте, це буде справжній сюрприз і для учасниць, і для глядачів». 

Заявки на участь приймаються на офіційній сторінці конкурсу у Фейсбук (Місіс Вінниця) та Інстаграм (misisvinnica).

 Для довідки: Лілія Поліщук – володарка титулу «Міс Вінниця 2008», засновниця Школи чемних дівчат, дитячого модельного агентства «Prencess» і конкурсу «Міні Міс Вінниця», громадська діячка та експертка з круїзного туризму, щаслива дружина Юрія Тири — відомого мандрівника, письменника, волонтера, який разом з друзями передав бійцям на фронт більше 240 автівок. 

Винница.info: «Місіс Вінниця 2018»: за кошти з конкурсу куплять швидку допомогу на передову

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544955505.7631