Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Міська рада відповіла на петицію про шансон у вінницьких маршрутках

Міська рада відповіла на петицію про шансон у вінницьких маршрутках

 На сайті місцевих петицій, було зареєстроване звернення, в якому вінничани просили міську владу посприяти, аби пасажирів маршрутних таксі інформували про звучання шансону в салоні. Так як петиція набрала необхідну кількість голосів, в мерії 14 березня дали публічну відповідь.

 «Вашу петицію щодо звучання музики в автобусах загального користування в режимі маршрутного таксі опрацьовано.

За результатами опрацювання інформуємо.

З приватними перевізниками, що здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі міста постійно проводиться інформаційна робота щодо обов’язкового дотримання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та інших нормативних документів в сфері транспорту.

При укладанні договорів з приватними перевізниками, що здійснюють перевезення в місті Вінниця, враховуються звернення та пропозиції мешканців щодо якості обслуговування, в тому числі звернення щодо звучання музики.

Крім того, перевізники попереджені про необхідність враховувати зауваження та побажання пасажирів щодо покращення якості надання послуг в пасажироперевезеннях, особливо в частині гучності звучання музики та її асортименту», - йдеться у відповіді до петиції.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544673346.5208