Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Муніципальна поліція закупляє нову форму для відділу, де працюють бійці АТО, та планує «озброїти» їх

Муніципальна поліція закупляє нову форму для відділу, де працюють бійці АТО, та планує «озброїти» їх

 КП ВМР «Муніципальна поліція» проводить тендер на закупівлю 48 комплектів спеціального форменого одягу. Очікувана вартість закупівлі – 131,9 тис. грн.

Про це йдеться в оголошенні на сайті Prozorro.

За словами начальника КП «Муніципальна поліція» форму закупляють для новоствореного відділу охорони, де працюватимуть військові, які служили в АТО.

«Загалом у відділі 50 штатних одиниць, з яких 48 – військовослужбовці. Їх форма відрізнятиметься від тієї, яка в наших працівників, це буде плямиста тканина, як у військових. Таку форму захотіли самі хлопці», - говорить В.Гайовик.

Тендерною документацією передбачено закупівлю 48 шт.:

  • Курток демісезонних з тканини «Варан»
  • Костюмів чоловічих з тканини «Варан»
  • Курток вологостійких розвантажувальних з світловідбивною стрічкою, колір (люмінс).

Керівник Муніципальної поліції також повідомив, що окрім форми для сектора оперативного реагування відділу охорони планується закупити 4 бронежилети, 4 пристрої для відстрілу гумовими кулями, шоломи захисні, газові балончики, електрошокери та радіостанції для звязку між працівниками.

«Сектор оперативного реагування буде надавати допомогу загальноосвітнім школам та іншим установам і підприємствам комунальної власності міста в разі вчинення відносно них противоправних дій», - зазначив В. Гайовик.

Нагадаємо, у Вінниці затверджено Програму щодо працевлаштування учасників АТО.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529713707.3841