Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На День Європи у центрі Вінниці обмежать рух транспорту. Як авто об’їжджатимуть Соборну

На День Європи у центрі Вінниці обмежать рух транспорту. Як авто об’їжджатимуть Соборну

 19 травня на час відзначення Дня Європи у Вінниці з 10.00 ранку до 20.30 години буде обмежено рух громадського та приватного транспорту по Соборній. Автівки пустять в об’їзд.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті міськради.

19 травня на період з 10.00 до 20.30 години тимчасово обмежать рух приватного автотранспорту по вулиці Соборній на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів.

З 10.30 до 20.00 години тимчасово обмежать рух громадського автотранспорту по вулиці Соборній на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Миколи Оводова.

З 8.30 до 20.00 години тимчасово обмежать рух транспорту по вул. Архітектора Артинова на ділянці від вул. Соборної до перехрестя з вул. Театральна.

Рух автотранспорту організують в об’їзд по вулицях Хмельницьке шосе, Магістратській та по вулицях Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

На перехрестях вулиць Соборна – Театральна, Соборна – Миколи Оводова, Соборна – Магістратська, Соборна – Архітектора Артинова, Архітектора Артинова – Театральна будуть встановлені обмежуючі турнікети. Також встановлять відповідні тимчасові дорожні знаки та технічні засоби організації дорожнього руху.

Нагадаємо, Вiнниця.info публікувала програму святкування Дня Європи.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227512.0934