Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Дошці пошани біля «Книжки» з’являться нові портрети вінничан

На Дошці пошани біля «Книжки» з’являться нові портрети вінничан

15 серпня голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав розпорядження Про занесення на обласну Дошку пошани трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року».

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Вінницької облдержадміністрації.

На обласну Дошку пошани будуть занесені трудові колективи та трудівники:

Голова правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» - Лук Ілля Григорович;

Директор приватного малого підприємства ВФ «Панда» - Ушаков Григорій Григорович;

Директор ПАТ «Продовольча компанія «Поділля» - Карауш Юрій Григорович;

Директор ТОВ «Агробуд» - Шевчук Олександр Петрович;

Технічний директор ПАТ «Плазма тек» - Крижанівський Олександр Іванович;

Генеральний директор ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» - Пономар Юрій Васильович;

Директор філії Молочно-товарна ферма Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт Миронівський Хлібопродукт» - Цимбалюк Сергій Павлович.

Генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» - Форманюк Микола Вікторович;

Директор Барського виробничого підприємства «Цукорпромводоналадка» ПАТ «Акціонерна компанія «САТЕР» - Дуда Василь Степанович;

Директор ТОВ «Світанок – Агросвіт» - Ковбасюк Олег Іванович;

Якушинецький сільський голова - Катілов Василь Йосипович;

Голова фермерського господарства «Хліб-Агро» - Ткаченко Володимир Васильович;

Голова фермерського господарства «Дзялів» - Шершун Вячеслав Михайлович;

Директор Іллінецького НОК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 2» - Гобеляк Раїса Олександрівна;

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Надія» - Літвінчук Віктор Анатолійович;

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Маяк» - Рибак Микола Станіславович;

Голова фермерського господарства «Русін П.В» - Русін Петро Васильович;

Водій ТОВ «Липовецький цегельний завод» - Піщенюк Олександр Івановивич;

Голова фермерського господарства «Промінь» - Крот В’ячеслав Анатолійович;

Директор приватного підприємства «Дари садів» - Зябченко Валерій Стахович;

Лікар акушер-гінеколог Мурованокуриловецької лікарні планового лікування - Грабчак Леся Василівна;

Директор ТОВ «Веселка Л» - Лерман Петро Семенович;

Головна медична сестра Оратівської центральної районної лікарні – Садик Ольга Іванівна;

Оператор машинного доїння молочно товарної ферми сільськогосподарського виробничого кооперативу «Прогрес» - Коломієць Любов Василівна;

Оператор машинного доїння приватного підприємства «Ольвія» - Танасієнко Катерина Василівна;

Голова фермерського господарства «Тригубенка В.О.» - Тригубенко Валерій Олександрович;

Бригадир рільничої бригади ПП «Паланиця» - Семенюк Володимир Миколайович;

Директор приватного сільськогосподарського підприємства «Перемога» - Спориш Іван Дмитрович;

Завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької Центральної районної лікарні – Кучеренко Роман Миколайович;

Директор державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство» - Поліщук Віктор Анатолійович;

Директор агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит» - Юрчишин Петро Васильович;

Директор селянсько-фермерського господарства «Колос-22» - Чопенко Володимир Степанович;

Директор сільськогосподарського ТОВ Агрофірма «Ольгопіль» - Каленич Павло Євгенович; Завідувач хірургічного відділення Шаргородської центральної районної лікарні - Коновальчук Олександр Васильович;

Оператор машинного доїння сільськогосподарського ТОВ «Писарівна» - Ковбан Галина Василівна;

Завідувач дошкільного навчального закладу №23 м. Вінниця - Білик Катерина Давидівна;

Заступник голови правління з виробництва ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат» - Музика Людмила Арсенівна;

Директор приватного малого підприємства «Геліка» - Шаманський Анатолій Анатолійович;

Головний спеціаліст з питань спорту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради - Малюшицький В’ячеслав Олексійович;

Лікар-хірург комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної медицини» - Мельник Василь Семенович;

Майстер комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» - Прякудіна Наталя Володимирівна;

Майстер зовнішніх мереж водогону Могилів-Подільського міського комунального підприємства «Водоканал» - Іваненко Іван Максимович;

Учениця 10 класу Середньої ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія № 1 м. Хмільника, переможець Всеукраїнської олімпіади з біології у 2013 та 2014 роках - Янкова Наталія  Іванівна;

Міліціонер відділення № 2 взводу № 1 роти конвойної служби міліції УМВС України у Вiнницькiй області, старшина міліції - Вусик Сергій Васильович;

Головний лікар ДП «Клінічний санаторій Хмільник», депутат Вінницької обласної Ради - Галаченко Олександр Олександрович;

Полковник медичної служби , головний хірург (регіону) Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, кандидат медичних наук - Верба Андрій В’ячеславович;

Заступник командира роти першого резервного батальйону Національної гвардії України – Карпа Михайло Васильович;

Полковник медичної служби, начальник клініки невідкладної хірургії та ушкоджень Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону – Марцинковський Ігор Павлович.

Також на обласну Дошку Пошани буде занесено переможців конкурсу «Людина року»:

Бардин Михайло Богданович - голова правління Подільського центру прав людини, керівник експертів громадської Ради при облдержадміністрації;

Васюк Аль-Хадіді Софія - виконавець українських народних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості;

Вітюк Ольга Вікторівна - лікар-кардіолог Вінницької центральної районної клінічної лікарні;

Головащенко Роман Олександрович - професійний боксер (боксерський клуб «Українські отамани»), неодноразовий чемпіон України;

Демко Світлана Василівна - директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», голова ВОГО «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця»;

Жмуд Сергій Володимирович - голова районної спілки підприємців Томашпільського району, приватний підприємець;

Зарубінська Ростислава Ростиславівна - заступник головного редактора МКП ІТА «ВІТА»;

Ковернега Галина Іванівна - оператор машинного доїння філії «Мелешківська» ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля»;

Копитко Валентина Василівна - начальник управління Пенсійного фонду України у Вінницькому районі;

Косова Валентина Іванівна - голова особистого селянського господарства с.Борщівці Могилів-Подільського району;

Кучер Олександр Григорович - депутат Піщанської районної ради 2, 3, 4, 5, 6 скликань, голова правління СВКП «Прогрес»;

Лозовський Володимир Васильович - директор Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського;

Майданюк Микола Іванович - Липовецький міський голова;

Мостовий Юрій Михайлович - професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова;

Мрочко Ярослав Ярославович - директор ресторану «Тифліс», м. Вінниця;

Остапенко Анатолій Васильович - директор ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод»;

Палій Олександр Іванович - вчитель французької мови та світової літератури Вахнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Липовецького району;

Пипа Петро Васильович - майстер різьби по дереву, художник, писанкар Погребищенський район;

Полторак Ігор Миколайович - директор Тульчинської філії ТОВ «ТЕРРА ФУД»;

Робакідзе Світлана Василівна - багатодітна матір (9 дітей), усиновителька, жителька смт. Тиврів;

Стрельчик Людмила Василівна - Скаржинецький сільський голова Хмільницького району;

Ткачук Валентина Петрівна - голова правління Вінницької обласної громадської організації «Територія мам»;

Тодорчук Наталія Василівна - секретар Серебрійської сільської ради, Могилів-Подільський район;

Шпатківська Марія Миколаївна - учениця ЗОШ № 5 м. Козятина, вихованка Козятинської міської ГО Спортивний клуб дітей-інваліді «Повір у себе», неодноразова призерка Всеукраїнських та обласних, міських спортивних змагань з плавання та легкої атлетики, метання м’яча та бігу, абсолютна чемпіонка України з легкої атлетики 2013 року.

ВИННИЦА.info

 

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550728982.1566