Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На хуторі Шевченка чоловік побив кастетом вінничанина і відібрав телефони

На хуторі Шевченка чоловік побив кастетом вінничанина і відібрав телефони

 7 жовтня близько 13:30 в радіоефір патрульним надійшло повідомлення про грабіж на хуторі Шевченка. В ньому йшлось про те, що невідома особа із застосуванням фізичної сили та предмету, схожого на холодну зброю (кастет), заволоділа двома мобільними телефонами у 31-річного вінничанина.

Про це повідомляє патрульна поліція Вінниччини на офіційній сторінці у «Фейсбук».

Один екіпаж одразу поїхав на місце події, інший почав прочісувати прилеглу територію у пошуках зловмисника.

На провулку Гайдамацькому інспектори помітили двох підозрілих чоловіків. Один із них, побачивши службовий автомобіль, кинув у траву предмет, схожий на кастет. Патрульні одразу зупинились та затримали підозрюваних, після чого викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Зловмисника, в якому потерпілий впізнав свого кривдника, поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідство встановлює всі обставини справи.

Винница.info: На хуторі Шевченка чоловік побив кастетом вінничанина і відібрав телефони

Вiнниця.info, фото - поліції

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550268768.4565