Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Сході помер волонтер-захисник з Вінниці

На Сході помер волонтер-захисник з Вінниці

Вінниччина втратила ще одного захисника. У зоні бойових дій помер Валентин Белінський. З 2014-го чоловік був волонтером на Сході, здійснив близько сотні гуманітарних поїздок на передову, а рік тому підписав контракт із ЗСУ.

«Просто заснув і не прокинувся. Попередньо, обірвався тромб, але точну причину смерті повідомлять після розтину. Сталося це у Донецькій області, на самому «передку»…», - розповів журналісту Вінниця.info побратим бійця Валерій Дощанський.

Валентин мав власний бізнес, пов’язаний з перевезеннями.

«Практично «убив» свою машину численними поїздками. Він чи не найбільше допомагав нашим хлопцям. А тоді сказав, що не може просто сидіти вдома і підписав контракт, служив у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді», - продовжує Валерій.

У Вінниці на Валентина чекала дружина і маленька дитина.

«Навіть у відпустці у телефонній книзі продовжує рости список людей, номера яких вже ніколи не наберу, бо у відповідь буде лише тиша... А видалити не можу, бо здається таким чином видалю зі свого життя й пам’яті... От і сьогодні з ранку навічно замовчав ще один номер. Коли він дзвонив, то у слухавці завжди голосом Януковича звучала фраза: «Категорически приветствую». Спи з миром Валентин Белінский. Тримай небо та чекай на нас...», - написав й «Фейсбук» Роман Коржов.

Дата похорону ще невідома.

Вічна пам’ять…

Винница.info: На Сході помер волонтер-захисник з Вінниці

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085414.6327