Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Старому місті забудовник зливав нечистоти у лісосмугу. Відео

На Старому місті забудовник зливав нечистоти у лісосмугу. Відео

 8 жовтня працівники муніципальної поліції склали адмінпротокол на головного інженера ТОВ «Олеріт» за порушення Правил благоустрою м. Вінниці.

Про це йдеться на офіційній сторінці муніципальної поліції у «Фейсбук».

Він нестиме відповідальність за самовільне облаштування трубопроводу в лісосмугу, яким скидалися рідкі відходи з каналізації будівництва по вул. Нагірна (Педагогічний коледж).

«Фактично йдеться про злочин проти природи та людей. Адже ліс – одна з життєдайних стихій, яка тут перетворена на відстійник фекалій. Порушення було виявлено завдяки небайдужим громадянам, яким ми дуже вдячні», - зазначають в поліції.

За дане порушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на посадових осіб в розмірі до 1700 грн. згідно ст. 152 КУпАП.

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550266612.0453