Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото

На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото

 У Вінниці в рамках конкурсу проектів «Бюджет громадських ініціатив» завершуються роботи по відродженню літнього театру у Тяжилові.

Про це повідомляє департамент в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Літній театр робітники облаштовують в мікрорайоні Тяжилів у дворі по вул. Ватутіна,34,36,44 та вул. Москаленка,40. Тут вже готовий каркас, який нещодавно розпочали обшивати спеціальними плитами. Викладена тротуарна плитка та встановлені лави, урни.

Планується, що це місце для відпочинку стане популярним серед місцевих жителів, тут проходитимуть концерти, спектаклі, майстер-класи, різноманітні виставки, фестивалі та літературні читання.

Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото

Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото

Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото 

Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото Винница.info: На Тяжилові завершують облаштування літнього театру. Фото

Нагадаємо, що ще одна зона відпочинку в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив» була облаштована в цьому році по вулиці Волошковій в мікрорайоні олійно-жирового комбінату. Тут зробили пішохідну доріжку, встановили лавочки, урни, глядацькі трибуни з навісами від сонця та дощу. Також облаштували додаткове освітлення.

Вiнниця.info, фото - міської ради

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085535.4818