Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині блискавка спричинила дві пожежі

На Вінниччині блискавка спричинила дві пожежі

  12 вересня у Хмільницькому районі за добу бійці ДСНС ліквідували дві пожежі спричинені блискавкою.

Про це повідомляє прес-службa ГУ ДСНС Вінниччини.

О 19:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Скаржинці Хмільницького району сталася пожежа. Рятувальники, що прибули на місце виклику встановили, що пожежа виникла у піднавісі з тюкованим сіном. Локалізовано пожежу о 20:15, а о 20:30 ліквідовано. Вогнем знищено 8 тонн сіна та шиферний піднавіс площею 200 кв.м.

О 22:30 на аналогічний виклик виїжджали бійці ДСНС у с. Порик Хмільницького району. Осередком загорання стало горище господарської споруди. В результаті пожежі вогнем знищено – шиферне перекриття на полощі 360 кв.м.

Ймовірна причина винекнення даних пожеж – електростатисний розряд блискавки. На ліквідацію вищезазначених загорань від ДСНС залучалося 5 чоловік особового складу та один спецавтомобіль, а також черговий караул комунальної місцевої пожежної частини с. Війтівці.

Винница.info: На Вінниччині блискавка спричинила дві пожежі 

Винница.info: На Вінниччині блискавка спричинила дві пожежі 

Винница.info: На Вінниччині блискавка спричинила дві пожежі  

Вінниця.info, фото - прес-службa ГУ ДСНС Вінниччини.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529714495.0353