Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині через негоду ввели обмеження руху, перепиняють вантажівки напрямком на Могилів-Подільський

На Вінниччині через негоду ввели обмеження руху, перепиняють вантажівки напрямком на Могилів-Подільський

Через сильне похолодання, хуртовину, ожеледицю, утворені снігові замети на автомобільній  дорозі М-12 "Житомир-Могилів-Подільський" від м. Вінниці до м. Могилів-Подільського тимчасово з  11 години 8 січня введено обмеження  руху вантажного транспорту.

Повідомляють Вінниця.info.  відділ комунікації поліції Вінницької області

Наряди поліції з безпеки дорожнього руху працюють в посиленому режимі на дорогах області для надання допомоги водіям.

Сектор профілактики  дорожньо-транспортного травматизму Головного управління поліції у Вінницькій області звертається до водіїв не виїздити без зайвої потреби  через складні погодні умови.

Перед виїздом в негоду водіям слід перевірити відповідне укомплектування авто, технічний стан транспортного засобу, подбати про запас палива. В сильні морози варто взяти в дорогу теплий одяг, термос з теплим напоєм, ліхтар на батарейках, скребки для скла та щітки, свічки, сірники.

Усім учасникам дорожнього руху потрібно бути уважними та обережними на автошляхах області, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Якщо хтось з учасників дорожнього руху опинився в складній ситуації – не будьте байдужими, зупиніться та допоможіть, зателефонуйте в аварійні служби або в поліцію за номером «102». Можливо, наступного разу допомога знадобиться саме вам.

Вінниця.info.

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527016418.2316