Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

На Вінниччині Гройсман заявив, що звільнення Данилюка не погіршить стосунки з МВФ

На Вінниччині Гройсман заявив, що звільнення Данилюка не погіршить стосунки з МВФ

 8 червня Верховна Рада підтримала звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка з посади, подання на відставку якого напередодні вніс прем'єр Володимир Гройсман.

Під час робочої поїздки у Тульчин Вінницької області очільник Уряду зауважив, що це не погіршить стосунків країни з міжнародними партнерами. А також заявив, що новий керівник міністерства має хороші можливості для їх розвитку.

«Я дякував парламенту і народним депутатам за те, що вони підтримали моє подання щодо звільнення міністра. Це ніяким чином не вплине на наші стосунки з Міжнародним валютним фондом.

Я вже представив нового міністра - Оксану Макарову, яка є достатньо якісним фахівцем з величезним досвідом, з бездоганною репутацією. З прекрасними можливостями для започаткування нової енергії необхідних змін в фінансовому секторі країни. Тому все буде абсолютно нормально», - зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що Гройсман відкрив у Тульчині просторову композицію мелодії «Щедрик».

Прем’єр також заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547766675.483